--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuBuczenie wibracje 2.0T A20NHT
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Buczenie wibracje 2.0T A20NHT
Bo mam taką na oku i teraz to sam już nie wiem.Auto ma wszystko co potrzebuję i chciałbym jakieś 4 lata pojeździć
-
ble
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 17 kwie 2016, o 16:34
- Auto: Insignia 4x4 AT
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Buczenie wibracje 2.0T A20NHT
Moje objawy były spowodowane brakiem ślizgu.
Parę dni temu odpalam auto rano, check się pali.
Auto wyraźnie straciło moc. Wczoraj sprawdzamy i nie ma ślizgu
Parę dni temu odpalam auto rano, check się pali.
Auto wyraźnie straciło moc. Wczoraj sprawdzamy i nie ma ślizgu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
ble
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 17 kwie 2016, o 16:34
- Auto: Insignia 4x4 AT
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Buczenie wibracje 2.0T A20NHT
Szczerze to błędów nie sprawdzałem jeszcze, w weekend sprawdzę jak przyjdą łańcuchy
-- 6 lis 2017, o 21:05 --
Kolejne zdjęcia tym razem miski i resztki ślizgu. oraz kawałki ślizgu które były w smoku oleju.
-- 6 lis 2017, o 21:05 --
Kolejne zdjęcia tym razem miski i resztki ślizgu. oraz kawałki ślizgu które były w smoku oleju.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Dyzio997
Re: Buczenie wibracje 2.0T A20NHT
Miałem identyczny problem w swojej VC 2.0T, buczenie przy 2tyś obr./min., auto zamiast przyspieszać (240KM) to wyło i jechało jak 1.8 140KM. Urwany ślizg balansu... ja wymieniłem cały rozrząd, góra oryginał od insignii, balans FAI, do tego pompa Hepu i uszczelka pokrywy pompy olejowej- koszt 1250zł.
Częsty przypadek zarówno w silnikach Z20NET i B207 (Saab). Jak widać nie poprawili konstrukcji tego ślizgu, który ma zbyt duże przewężenie i pęka, jeżeli ktoś nie dba, leje byle jaki olej i na dodatek co 20-30tyś.
Z mojej strony polecam Motul 5W50, w żadnym wypadku "zalecany" 5W30.
Częsty przypadek zarówno w silnikach Z20NET i B207 (Saab). Jak widać nie poprawili konstrukcji tego ślizgu, który ma zbyt duże przewężenie i pęka, jeżeli ktoś nie dba, leje byle jaki olej i na dodatek co 20-30tyś.
Z mojej strony polecam Motul 5W50, w żadnym wypadku "zalecany" 5W30.
-
ble
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 17 kwie 2016, o 16:34
- Auto: Insignia 4x4 AT
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Buczenie wibracje 2.0T A20NHT
Dlaczego nie 5w30?Dyzio997 pisze:polecam Motul 5W50, w żadnym wypadku "zalecany" 5W30.
Ja lałem do tej pory motula 5w30 co 10-15k zmiana. Poprzedni właściciel w aso co 20k średnio GM
-
mortoss
- Użytkownik
- Posty: 151
- Rejestracja: 13 lut 2017, o 20:08
- Auto: Insignia AT 4x4
- Kod silnika: A20NFT
- Rok produkcji: 2013
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Buczenie wibracje 2.0T A20NHT
5w30 to olej eko. Mniejsze opory pracy i podobne hasła. Jeśli liczysz na ochronę silnika przy wyższych temperaturach to warto jednak zalać w40/w50
-
Dyzio997
Re: Buczenie wibracje 2.0T A20NHT
W pełni potwierdzam wypowiedź mortoss'a. 5W50 to grubszy film olejowy, oraz lepsze parametry przy wysokich temperaturach pracy.
-
Peter92
- Użytkownik
- Posty: 124
- Rejestracja: 31 gru 2016, o 14:17
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Buczenie wibracje 2.0T A20NHT
Wtrącę się trochę.
U mnie również zaczęło buczeć.
Głównie najbardziej słyszalne na 2 biegu między 2,5-3k obrotów. Ogólnie im więcej obrotów tym głośniej i częstotliwość częstsza.
Pojechałem więc do serwisu WESTMOTOR w Suchym Lesie k. Poznania.
Mechanik tylko wsiadł chwilę posłuchał i podczas jazdy mówi, że pękł jeden ze ślizgów. Miał już taki jeden przypadek.
Dzisiaj już umówiony na przyszły tydz. na wymianę.
Przy okazji robiony będzie po prostu cały rozrząd (niby są 2 łańcuchy).
Serwis wycenił naprawę na 4500zł.
U mnie również zaczęło buczeć.
Głównie najbardziej słyszalne na 2 biegu między 2,5-3k obrotów. Ogólnie im więcej obrotów tym głośniej i częstotliwość częstsza.
Pojechałem więc do serwisu WESTMOTOR w Suchym Lesie k. Poznania.
Mechanik tylko wsiadł chwilę posłuchał i podczas jazdy mówi, że pękł jeden ze ślizgów. Miał już taki jeden przypadek.
Dzisiaj już umówiony na przyszły tydz. na wymianę.
Przy okazji robiony będzie po prostu cały rozrząd (niby są 2 łańcuchy).
Serwis wycenił naprawę na 4500zł.
-
Holios
- Użytkownik
- Posty: 490
- Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:05
- Auto: BMW G31
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Poznań
- Postawił piwo: 7 razy
- Otrzymał piwo: 25 razy
Re: Buczenie wibracje 2.0T A20NHT
Trochę drogo
Jak chcesz to odezwij się na PRV dam Ci namiar na sprawdzonego mechanika od opla w suchym lesie, myślę że spokojnie 1000 zaoszczędzisz a na porządnych zamiennika zrobione które szły na pierwszy montaż.
Sam robiłem zaraz po zakupie
Jak chcesz to odezwij się na PRV dam Ci namiar na sprawdzonego mechanika od opla w suchym lesie, myślę że spokojnie 1000 zaoszczędzisz a na porządnych zamiennika zrobione które szły na pierwszy montaż.
Sam robiłem zaraz po zakupie
-
mortoss
- Użytkownik
- Posty: 151
- Rejestracja: 13 lut 2017, o 20:08
- Auto: Insignia AT 4x4
- Kod silnika: A20NFT
- Rok produkcji: 2013
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Buczenie wibracje 2.0T A20NHT
Można coś więcej? Firma czy nr kat?Holios pisze:porządnych zamiennika zrobione które szły na pierwszy montaż.

