--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Cichy świst przy dodawaniu i odejmowaniu gazu 1.8 A18XER

ODPOWIEDZ
all35

Cichy świst przy dodawaniu i odejmowaniu gazu 1.8 A18XER

Post autor: all35 » 14 maja 2015, o 10:07

Witam. W trakcie jazdy przy dodawaniu czy odejmowaniu gazu słychać cichy świst. Wydaje mi się,że z przodu po lewej stronie. W trakcie postoju jak gazuje nie ma tego dźwięku. Co to może być?

-- 23 maja 2015, o 17:42 --

wstepna diagnoza skrzynia albo łożysko oporowe

-- 6 cze 2015, o 09:46 --

Zidentyfikowane. Skrzynia biegów padnięta. Temat do zamknięcia.Ewentualnie jeśli ktoś chce wiedzieć co dokładnie to powoduje zadawać pytania:-)

dekuter

Re: Cichy świst przy dodawaniu i odejmowaniu gazu 1.8 A18XER

Post autor: dekuter » 24 cze 2015, o 15:20

Mogłeś mówić kolegą, że to turbina :)

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: Cichy świst przy dodawaniu i odejmowaniu gazu 1.8 A18XER

Post autor: yerry » 24 cze 2015, o 16:02

Gdzie masz napisane, że to turbina? Szczególnie, że A18XER nie ma turbiny.
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

Dablaze

Re: Cichy świst przy dodawaniu i odejmowaniu gazu 1.8 A18XER

Post autor: Dablaze » 17 wrz 2015, o 13:39

Witam mam podobny problem, dzwiek ten jest na prawde ledwie slyszalny co nie zmienia faktu, ze jest, czy moglbys prosze opisac problem i koszta do jego rozwiazania, o dziwo ogladalem 4 rozne insignie i w kazdej z nich slyszalny byl taki dzwiek, w jednej ciszej w innej glosniej, co dalo mi do myslenia, ze poprostu ten typ tak ma
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2015, o 13:52 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par 5 pkt 8

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik benzynowy”