--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuEksploatacja silnika 2.8T V6 A28NET
-
fazimodo
Eksploatacja silnika 2.8T V6 A28NET
Obiło mi się o uszy, że rozrząd do 2.8T tylko w aso dostępny i kosztuje ok. 20tys. prawda to?
-
hubertk
-
fazimodo
Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
Też się właśnie zastanawiam nad 2.8T, ale jak się dowiedziałem, to się przeraziłem. Chyba, że jest to informacja archaiczna i teraz sprawa wygląda już zupełnie inaczej.
- Kali
- Użytkownik
- Posty: 179
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
- Auto: 2.0T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Tychy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
Podam wam ceny, bo kazdy tylko cos gdzies slyszal
lancuch glowny 935zl
lancuch pomocniczy 829zl
lancuch pomocniczy 829zl
napinacz 447zl
napinacz 514zl
napinacz 448zl
slizg 160zl
slizg 162zl
slizg 345zl
slizg 196zl
slizg 196zl
zebatka 1430zl
zebatka 1432zl
zebatka 323zl
+ robota + jakies sruby i inne /cenzura/ to bedzie ze 10 -12tys zl

lancuch glowny 935zl
lancuch pomocniczy 829zl
lancuch pomocniczy 829zl
napinacz 447zl
napinacz 514zl
napinacz 448zl
slizg 160zl
slizg 162zl
slizg 345zl
slizg 196zl
slizg 196zl
zebatka 1430zl
zebatka 1432zl
zebatka 323zl
+ robota + jakies sruby i inne /cenzura/ to bedzie ze 10 -12tys zl

-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
Rabaty na części dają30%. Do tego pewnie nie wszystko trzeba zmieniać z tego co napisałeś
-
Koszal
Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
Faktycznie cena mega wysoka
jak zębatki nie będą w złym stanie to możne nie ma sensu ich wymieniać ale znowu to takie pół środki wymienić np. łańcuch a nie ruszać zębatek.
Jak kogoś stać na latanie 2.8 to trzeba liczyć się że eksploatacja tego auta też nie będzie tania.
Jak kogoś stać na latanie 2.8 to trzeba liczyć się że eksploatacja tego auta też nie będzie tania.
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
A trzeba bardzo dużo laćKoszal pisze:
Jak kogoś stać na latanie 2.8
- Kali
- Użytkownik
- Posty: 179
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
- Auto: 2.0T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Tychy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
Moim znajomym wymieniali wszystkie powyzsze czesci na gwarancji. Jaki masz rabat i i le palcisz za robocizne to nie wnikam.
-
7ups
Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
A że tak zapytam
Po cholerę wymieniać łańcuch ?????
Paser rozrządu to rozumiem ale ŁAŃCUCH ????
Po cholerę wymieniać łańcuch ?????
Paser rozrządu to rozumiem ale ŁAŃCUCH ????
-
fazimodo
Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
Wymieniali, czyli rozumiem, że coś złego zaczęło się dziać z autem?Kali pisze:Moim znajomym wymieniali wszystkie powyzsze czesci na gwarancji. Jaki masz rabat i i le palcisz za robocizne to nie wnikam.
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
Pewnie dlatego ,że się rozciągnął7ups pisze:A że tak zapytam
Po cholerę wymieniać łańcuch ?????
Paser rozrządu to rozumiem ale ŁAŃCUCH ????
-- 10 sty 2015, o 09:38 --
Generalnie 2.8 T jest drogie w utrzymaniu.
-
Adam10
Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
łańcuchy też się wymienia7ups pisze:Po cholerę wymieniać łańcuch ?????
Paser rozrządu to rozumiem ale ŁAŃCUCH ????
nie jest źleKoszal pisze:Faktycznie cena mega wysoka
-
7ups
Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
Nie no kumam ale lancucha napewno nie wymieniasz co 80 tysi tylko mniemam ze mozna sobie to zrobic po przelocie 200 tys i jak cos tam slychac a tak to mysle ze jak sie nic zlego nie dzieje niema co go dotykac
-
Adam10
Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
zgadza się7ups pisze:Nie no kumam ale lancucha napewno nie wymieniasz co 80 tysi tylko mniemam ze mozna sobie to zrobic po przelocie 200 tys i jak cos tam slychac a tak to mysle ze jak sie nic zlego nie dzieje niema co go dotykac
Żywotność łańcuchów to najczęściej 200-250tyś ale są wyjątki od tej reguły
- Kali
- Użytkownik
- Posty: 179
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
- Auto: 2.0T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Tychy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
No wiadome, ze lancuchow sie nie wymienia jak paskow, bo tak mowi instrukcja.fazimodo pisze:Wymieniali, czyli rozumiem, że coś złego zaczęło się dziać z autem?Kali pisze:Moim znajomym wymieniali wszystkie powyzsze czesci na gwarancji. Jaki masz rabat i i le palcisz za robocizne to nie wnikam.
Swieci ci sie check, auto traci moc - diagnoza rozciagniety lancuch.
A i warto dodac, ze w sumie to sie w wiekszosci przypadkow dzieje do 100tys km.
-
Bruno
Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo
Ktoś ma na tym forum insignie 2.8 T z gazem na tym forum ? Szukam opinii od użytkowników takiego zestawu.

