Mam insignie 1.6 turbo z 2011 roku aktualny przebieg to 250 k. Na tłoku nr 4 słaba kompresja wiec zdecydowałem sie na remont lekki. Prawie wszystkie części juz mam ale nigdzie nie mogę zdobyć panewek do tego silnika. Jestem z powiatu czestochowskiego byłem w opel polaczek ale tylko na zamówienie i nie wiedza kiedy będą a pozatym cena kosmos 820zl za panewki korby. Czy ktoś wymieniał panewki w tym silniku ? Jakie panewki zastosował ? Jest jakiś zamiennik czy tylko serwis. Pomocy bo autko czeka tylko na panewki
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuRemont silnika A16LET brak panewek
-
Lukaszkooo
- Nowicjusz
- Posty: 3
- Rejestracja: 9 gru 2016, o 10:24
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Częstochowa
Remont silnika A16LET brak panewek
Witam
Mam insignie 1.6 turbo z 2011 roku aktualny przebieg to 250 k. Na tłoku nr 4 słaba kompresja wiec zdecydowałem sie na remont lekki. Prawie wszystkie części juz mam ale nigdzie nie mogę zdobyć panewek do tego silnika. Jestem z powiatu czestochowskiego byłem w opel polaczek ale tylko na zamówienie i nie wiedza kiedy będą a pozatym cena kosmos 820zl za panewki korby. Czy ktoś wymieniał panewki w tym silniku ? Jakie panewki zastosował ? Jest jakiś zamiennik czy tylko serwis. Pomocy bo autko czeka tylko na panewki

Mam insignie 1.6 turbo z 2011 roku aktualny przebieg to 250 k. Na tłoku nr 4 słaba kompresja wiec zdecydowałem sie na remont lekki. Prawie wszystkie części juz mam ale nigdzie nie mogę zdobyć panewek do tego silnika. Jestem z powiatu czestochowskiego byłem w opel polaczek ale tylko na zamówienie i nie wiedza kiedy będą a pozatym cena kosmos 820zl za panewki korby. Czy ktoś wymieniał panewki w tym silniku ? Jakie panewki zastosował ? Jest jakiś zamiennik czy tylko serwis. Pomocy bo autko czeka tylko na panewki
-
Plastikowy
- Nowicjusz
- Posty: 1
- Rejestracja: 5 lis 2018, o 18:47
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Wydra
Re: Remont silnika A16LET brak panewek
Witam Lukaszkooo, chciałbym się dowiedzieć robiłeś remont silnika sam czy gdzieś w serwisie? Jestem z Twoich okolic, a możliwie że szykuje mi się podobny temat remontu A16LET. Z góry dzięki za odp.

