Panowie mam takie pytanko. Posiadam w swojej Insigni silnik 1.8 + gaz. I mam do was o to dwa pytanka:
1. Po nocy, gdy uruchamiam silnik wyczuwalne są lekkie drgania przez około 60 sekund. ( Do momenty, gdy chwilowe spalanie spadnie do poziomu ok. 1.5-1.7 l / 100 km. Podczas tego, gdy odpalam silnik który już miał za sobą jakąś trasę itd. drgania te nie występują.
2. Silnik nie pali od strzała. Co mam na myśli mówiąc od strzała ? Posiadam Corse C 1.2 w gazie nabite +/- 450 do 500 tysięcy
Mam nadzieje, że jakoś sensownie to opisałem
P.S Przymierzam się do wymiany świec, aku (jest od nowości a rocznik Insignii 2010) , i do czyszczenia przepustnicy ( nie wiem czy ma sens).

