--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuDuża plama z jednej strony
-
kecraminsignia
- Zapaleniec
- Posty: 2406
- Rejestracja: 28 lis 2016, o 17:31
- Auto: Astra J ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: LDZ
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 17 razy
Duża plama z jednej strony
Dzisiaj rano zauważyłem plamę na ziemi. Nie mam pojęcia od czego to jest. To nie płyn do spryskiwaczy
Wysłane z mojego Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka
-
kecraminsignia
- Zapaleniec
- Posty: 2406
- Rejestracja: 28 lis 2016, o 17:31
- Auto: Astra J ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: LDZ
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 17 razy
Re: Duża plama z jednej strony
Nie. To nie klima. Za duża
Wysłane z mojego Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 28 lip 2021, o 09:09 przez kecraminsignia, łącznie zmieniany 1 raz.
-
kecraminsignia
- Zapaleniec
- Posty: 2406
- Rejestracja: 28 lis 2016, o 17:31
- Auto: Astra J ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: LDZ
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 17 razy
Re: Duża plama z jednej strony
No właśnie co zrobiło. Samo się nie popsiuło
Wysłane z mojego Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka
-
kecraminsignia
- Zapaleniec
- Posty: 2406
- Rejestracja: 28 lis 2016, o 17:31
- Auto: Astra J ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: LDZ
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 17 razy
Re: Duża plama z jednej strony
Płyn do spryskiwaczy tylko teraz którędy Po weekendzie idzie na podnośnik
Wysłane z mojego Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka
- Rooff_
- Zapaleniec
- Posty: 4119
- Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
- Auto: Insignia ST przedlif
- Kod silnika: A20DTR
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
- Postawił piwo: 9 razy
- Otrzymał piwo: 128 razy
Re: Duża plama z jednej strony
Dziurom 
U mnie zbiorniczek pękł lekko bardziej przy górze i jak mam dużo płynu to cieknie. Tak na rancie szukaj niewielkiego pęknięcia.
U mnie zbiorniczek pękł lekko bardziej przy górze i jak mam dużo płynu to cieknie. Tak na rancie szukaj niewielkiego pęknięcia.
-
Marek0
- Użytkownik
- Posty: 339
- Rejestracja: 17 maja 2020, o 12:50
- Auto: Insignia GS 2019
- Kod silnika: B15XFT
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Opole
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Duża plama z jednej strony
W mojej insigni b przecieka w miejscu w którym rurka wlewu wchodzi do zbiorniczka dlatego leje na słuch i jest git
. Wydaje mi się że jest łączona na uszczelkę jakąś bo idzie obracać, może podobnie jest w insigni A. Zaznaczam ,że moja nigdy nie była bita ,a zaczęło cieknąć niedługo po zakupie, nie robiłem na gwarancji bo nie chce aby Aso ściągało zderzak. Napewno umnie płyn schodzi tylko z rurki wlewowej i potem sucho.

