--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuAwaria silnika wskaźniki nie reagują.
-
Boniu1978
- Nowicjusz
- Posty: 18
- Rejestracja: 22 sty 2016, o 18:28
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Awaria silnika wskaźniki nie reagują.
Witam dopadła mnie dziwna awaria. Podczas ruszania z parkingu po przejechaniu ok 5 metrów insignia nagle zgasła. Wyświetlił się komunikat awaria samochodu skontaktuj się z serwisem i niski stan paliwa. Paliwa jest ponad pół baku. Po przekręceniu kluczykiem wszystkie kontrolki się zapalają ale wskazówki zegarów w ogóle nie reagują. Tak jakby nie było paliwa. Rozrusznik normalnie kręci ale auto nie zapala. Komunikat brak paliwa i skontaktuj się z serwisem na zmianę. Macie jakieś pomysły co może być przyczyną awarii. Insignia 2011 130KM. Żadnych błędów nie wykazuje.
-
Boniu1978
- Nowicjusz
- Posty: 18
- Rejestracja: 22 sty 2016, o 18:28
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Awaria silnika wskaźniki nie reagują.
Sprawdzałem insignie B na serwisie opla i oni wyszli na parking i mi podłączyli pod swój komp i nic nie widzieli. No i oczywiście może pan zostawić auto na serwisie itd.
- mazmarcin
- Klubowicz
- Posty: 9545
- Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: D20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Wodzisław Śląski
- Postawił piwo: 19 razy
- Otrzymał piwo: 145 razy
Re: Awaria silnika wskaźniki nie reagują.
To pewnie wtyczki obd do końca nie włożyli bo coś się da zarobić
Chyba że masz jakieś zwarcie (lub coś utopione) i nie ma komunikacji.
Chyba że masz jakieś zwarcie (lub coś utopione) i nie ma komunikacji.
-
Boniu1978
- Nowicjusz
- Posty: 18
- Rejestracja: 22 sty 2016, o 18:28
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Awaria silnika wskaźniki nie reagują.
Na tą chwilę brak pomysłów będzie trzeba po kolei chyba sprawdzać bo oni niby sami mówili że nie mieli takiego przypadku.
- coolmobil
- Zapaleniec
- Posty: 1047
- Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
- Auto: Skoda Superb
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Awaria silnika wskaźniki nie reagują.
Jak by był duży mróz to bym strzelał ze masz zalane słabe paliwo i wydzieliła się parafina która blokuje przewody paliwowe ale to raczej nie to. Chyba ze masz zawalony jakimś syfem filtr paliwa. 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- Rooff_
- Zapaleniec
- Posty: 4119
- Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
- Auto: Insignia ST przedlif
- Kod silnika: A20DTR
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
- Postawił piwo: 9 razy
- Otrzymał piwo: 128 razy
Re: Awaria silnika wskaźniki nie reagują.
Zacznij od odłączenia aku na >15 minut. Jak nie pomoże to będziemy pucować szklaną kulę 
-
Radek84
- Użytkownik
- Posty: 372
- Rejestracja: 17 lut 2020, o 18:35
- Auto: Insignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Bełchatów
- Postawił piwo: 11 razy
- Otrzymał piwo: 15 razy
Re: Awaria silnika wskaźniki nie reagują.
I co?
Auto pewnie do dziś nie odpalone bo zapytać na forum można, ale zdać relację co było przyczyną już nie koniecznie.
Auto pewnie do dziś nie odpalone bo zapytać na forum można, ale zdać relację co było przyczyną już nie koniecznie.

