--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

ODPOWIEDZ
banshee12
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 9 sty 2021, o 20:06
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz

Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: banshee12 » 30 sty 2021, o 14:37

Witam wszystkich serdecznie.
Od niedawna jestem posiadaczem insigni 2.0 CDTI
Jak już wyczytałem z forum te silniki głośno pracują i brak im kultury.
Wcześniej myślałem że to grupa VW ma głośne silniki...
Do rzeczy.
Silnik podczas przyspieszania cyka, tak jakby któryś cylinder miał niewłaściwe spalanie albo wtrysk źle rozpylał. Podczas mocniejszego przyspieszania już tego nie ma, najbardziej słyszalne na niskich biegach od 4 już cisza. Podkładki zmieniłem, ale stare nie puszczały.
Zrobiłem sobie zestaw do oceny wtrysków i nie wygląda to najlepiej.
Proszę o ocenę menzurek.
Czy podmieniać 1 czy więcej wtrysków?
Patrząc na korekcje w op-com wygląda to odwrotnie - czwarty wtrysk jakby był gorszy?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: P405 » 30 sty 2021, o 14:55

Może nie jest idealnie, ale niż pójdziesz w koszty to dolej oleju 2T na początek 0,5 l na zbiornik. Później w proporcji 1:200 wyjedź parę zbiorników i sprawdź znowu. Temat o 2T znajdziesz na forum.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


banshee12
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 9 sty 2021, o 20:06
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: banshee12 » 30 sty 2021, o 18:35

Wyjeżdżiłem już taki jeden zbiornik i jeszcze wlałem dodatek polecany na forum
ARCHOIL AR6900-D MAX DIESEL ON CETANE BOOST 100ml
Nie zauważyłem poprawy.
Wtryski nie są drogie, zamówiłem 2szt.
Tylko za które się brać? Ten co leje przelewem za dużo czy ten co ma korekcje najwyższą na +?

kochar
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 13:58
Auto: CHEVROLET ORLANDO
Rok produkcji: 2012
Miasto: Łódź

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: kochar » 30 sty 2021, o 20:23

Jak są tanie to idż na całość i zrób test jak wyżej.

banshee12
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 9 sty 2021, o 20:06
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: banshee12 » 30 sty 2021, o 20:51

50zl sztuka w opcji Smart. Zobaczymy w jakim stanie będą. Wymienić 1 i 4?

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Posty: 2446
Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Postawił piwo: 30 razy
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: dare50 » 31 sty 2021, o 15:09

Stare wtryski kupujesz ? przecież już takie masz , a po drugie tak gdzie masz najmniej w strzykawce to wtrysk leje bo się przelewa/wraca mniej paliwa , oczywiście test/korekte wtryskiwaczy robiłeś zgodnie ze sztuką ?

banshee12
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 9 sty 2021, o 20:06
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: banshee12 » 1 lut 2021, o 19:53

Wymieniłem 2 wtryski, auto teraz ma dużo lepszą kulturę pracy, nie brzęczy i nie dzwoni jak wcześniej.
Test przelewowy wyszedł podobnie ale korekcje są już idealne. Lepiej przyspiesza i na postoju spalanie 0,8 wcześniej 0,9.
Jeśli mówisz że ten co przelewa najmniej jest kiepski to jeszcze jego wymienię. Osluchujac go przez drewniany trzonek faktycznie jest głośniejszy od pozostałych.
Dzięki wszystkim za pomoc.
Jeszcze napiszę jak wyszło po wymianie trzeciego.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Posty: 2446
Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Postawił piwo: 30 razy
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: dare50 » 1 lut 2021, o 20:01

To dobrze ze jest lepiej, ale przy sprawdzaniu korekt silnik nie rozgrzany i obroty za wysokie coś pobierało moc nie wszystko wyłączone ,więc test nie miarodajny

banshee12
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 9 sty 2021, o 20:06
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: banshee12 » 1 lut 2021, o 21:19

Teraz jak jest zimno to obroty raz są wyższe raz normalne, czytałem na forum że one tak mają. Oba testy robione przy 900rpm więc co tu jest niemiarodajne? Oczywiście, zaraz ktoś powie wtryski tylko sprawdza się na maszynie. Ok, zgodzę się ale już zauważyłem różnice na + w kulturze pracy silnika i pozbyłem się dziwnych dźwięków podczas przyspieszania.

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: P405 » 1 lut 2021, o 22:26

Korektę trzeba sprawdzać na rozgrzanym silniku i wyłączone wszystkie odbiorniki prądu i klima.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


banshee12
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 9 sty 2021, o 20:06
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: banshee12 » 1 lut 2021, o 22:42

A gdzie to jest napisane? Gdzie to usłyszałes? Czepiasz się odbiorników jak ci odpisałem że one tak mają, same sobie podnoszą obroty. Miałem wszystko wyłączone.

kjk12
Użytkownik
Posty: 403
Rejestracja: 3 mar 2015, o 05:45
Auto: insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 7 razy

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: kjk12 » 21 lip 2021, o 18:18

Panowie, po wymianie wtryskiwaczy należy je wpisać w system komputer auta zaprogramować czy coś podobnego ?

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Posty: 2446
Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Postawił piwo: 30 razy
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: dare50 » 21 lip 2021, o 18:20

Powinno się , choć jak wymieniałem silnik to poszły inne i nie było różnicy w pracy , ale założyłem z powrotem ori i nie było tez żadnej różnicy w pracy

kjk12
Użytkownik
Posty: 403
Rejestracja: 3 mar 2015, o 05:45
Auto: insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 7 razy

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: kjk12 » 21 lip 2021, o 19:11

Czym to można zrobić ? Chodzi mi i wpisanie ich czy Delphi da radę ?

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Posty: 2446
Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Postawił piwo: 30 razy
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: dare50 » 21 lip 2021, o 19:28

Nie wiem , robiłem OP-COM-em

Awatar użytkownika
Dan
Użytkownik
Posty: 907
Rejestracja: 6 sie 2014, o 12:07
Auto: ST 160HP
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: Dan » 24 lip 2021, o 01:10

Delphi tez da rade

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka


Radek84
Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: 17 lut 2020, o 18:35
Auto: Insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Bełchatów
Postawił piwo: 11 razy
Otrzymał  piwo: 15 razy

Re: Diagnostyka wtryskiwaczy 2.0 cdti

Post autor: Radek84 » 12 paź 2021, o 04:41

banshee12 pisze:
1 lut 2021, o 22:42
A gdzie to jest napisane? Gdzie to usłyszałes? Czepiasz się odbiorników jak ci odpisałem że one tak mają, same sobie podnoszą obroty. Miałem wszystko wyłączone.
Tak się robi bo im sterownik zadaje większą dawkę tym bardziej zacierają się różnice pomiędzy wtryskami. Poszukaj literatury technicznej to się doczytasz. Tak samo jak to że na stanowisku badawczym nawet nowy wtryskiwacz nie będzie miał idealnych korekt do 0 bo na dzień dzisiejszy jest to nie możliwe do uzyskania.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik diesla”