--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Brak mocy na niskich obrotach, mocno dymi

ODPOWIEDZ
Artur89
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2 cze 2015, o 19:55
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Brak mocy na niskich obrotach, mocno dymi

Post autor: Artur89 » 16 sie 2018, o 20:00

Witam
Mam problem. Auto nie ma mocy na niskich obrotach. tzn do 2 tys obrotów bardzo słabo przyśpiesza cieszko jest ruszyc. Dopiero powyzej 2 tys czuc kopa, ale wtedy zaczyna mocno dymić na czarno. Turbina sprawna, wszystkie rury sprawdzone, zawor sterowania turbiny podmieniony, tak samo przepływomierz, wyczyszczony pozniej zaślepiony EGR, wyczyszczony kolektor. Na komputerze brak błedów. Skonczyły mi się pomysły. Może ktoś pomoże.

Robert36pl
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 10 wrz 2016, o 16:57
Auto: Insignia bi-turbo
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2012
Miasto: Warszawa

Re: Brak mocy na niskich obrotach, mocno dymi

Post autor: Robert36pl » 16 sie 2018, o 21:51

Dymienie na czarno przy pedale w podłodze świadczy o nieszczelności. Sprawdź dokładnie, może chłodnica powietrza dziurawa. E-papieros i dmuchasz w dolot ;)

robdor
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 6 kwie 2021, o 13:56
Auto: insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: madryt

Re: Brak mocy na niskich obrotach, mocno dymi

Post autor: robdor » 28 paź 2023, o 12:12

Witam,I co bylo przyczyna?,mam to same.

Enviado desde mi Pixel 6a mediante Tapatalk


carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik diesla”