nie doklejam mojego pytania do wątku ogólnego o olejach, bo jest chyba nietypowe... Jeśli moderacja stwierdzi inaczej, proszę o przeniesienie.
Do sedna... Odwaliłem małą lipę...
Teraz pytanie do znawców tematów olejowych: Czy jeśli wlałem tego mineralnego ok. 200-300 ml, to mogę jeszcze to wykorzystać do Insigni? Nie mam pojęcia czy taka mieszanka jest szkodliwa, a trochę mi szkoda tych 3 l LM , które tam wcześniej były.... Jakie macie zdanie?

