--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Jak wam odpalają Insignie na mrozie

ODPOWIEDZ
norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: norbi333 » 20 sty 2017, o 10:27

tomek evo pisze:Trefne w tym sensie, że pewnie zostało zbyt dużo paliwa przejściowego albo nie trafiło do nich te "podrasowane" do minus 28 stopni paliwo. Objawy wskazują ewidentnie na problem z paliwem.
Byłem dzisiaj tankować i pytałem się .Verva ON jest do -28 stopni i nie jest to żadne podrasowanie ,a normalny standard.

tomek evo
Użytkownik
Posty: 617
Rejestracja: 28 lis 2016, o 23:10
Auto: Skoda Superb Kombi
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: tomek evo » 20 sty 2017, o 14:32

Podaj źródło proszę (jakiś link, że to jest norma w zimie dla tego paliwa).

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: norbi333 » 20 sty 2017, o 14:52

Napisałem wyraźnie ,że byłem dzisiaj tankować i pytałem o to kierowniczkę stacji,którą zresztą znam

tomek evo
Użytkownik
Posty: 617
Rejestracja: 28 lis 2016, o 23:10
Auto: Skoda Superb Kombi
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: tomek evo » 21 sty 2017, o 15:59

No to poproś ją o źródło tej wiedzy. Rozumiem, że to jest ogólnodostępna informacja.

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: norbi333 » 21 sty 2017, o 17:00

A jaki problem Tobie jechać zapytać na stację?
A skąd ona wie? Pewnie z centrali,od kierownika regionu,świadectwa jakości .Wybierz co chcesz. Zresztą to samo pisał wcześniej Kamyk.

Bodex

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: Bodex » 21 sty 2017, o 18:24

On Lotos Dynamics -32 C .
Dzisiaj do pełna za 4,64 zł
25 gr zeszli w dół.

Może już w czerwcu na benzynę się przesiądę ... 1,6 T :)

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: norbi333 » 21 sty 2017, o 18:57

Tanio u Was. Wczoraj verva 4,89 zł

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: P405 » 21 sty 2017, o 19:13

Ale Lotos ma promocję dzisiaj i jutro.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: norbi333 » 21 sty 2017, o 19:34

A to chyba ,że tak

darek0808
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: 19 sty 2016, o 19:24
Auto: Opel Insignia kombi
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: darek0808 » 21 sty 2017, o 20:18

Bodex pisze: Może już w czerwcu na benzynę się przesiądę ... 1,6 T :)
Czemu akurat na ten motor? LPG, czy kupujesz ten na bezpośrednim wtrysku? Chciałem go kupić, ale jakoś trafił się a20dth :)

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: norbi333 » 21 sty 2017, o 20:21

On pisze o Kia Sportage

Bodex

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: Bodex » 21 sty 2017, o 20:45

darek0808 pisze:
Bodex pisze: Może już w czerwcu na benzynę się przesiądę ... 1,6 T :)
Czemu akurat na ten motor? LPG, czy kupujesz ten na bezpośrednim wtrysku? Chciałem go kupić, ale jakoś trafił się a20dth :)
Do insigni 2,0T polecam to ciężkie auto trzeba mocy .

Tak o nowym Sportage 1,6 177 ps wersja business z manualem juz,za 102 tyś i da sie startować.

Bardzo mi szkoda,ze opel robi takie gooofno jak Mokka i nikomu nie potrzeb na już Zafira , a nie ma porządnego suva z przestronnym wygodnym wnętrzem dla rodzinnych wyjazdów , na pewno bym został z Oplem .


Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: norbi333 » 21 sty 2017, o 23:04

Za 102 tyś to nie najbogatsza wersja.
Pełna opcja kosztuje 140 tyś i to poziom Insigni 2.0T w pełnej opcji

Bodex

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: Bodex » 1 mar 2018, o 23:54

Bo mi tak ObrazekObrazekObrazek

https://www.facebook.com/marek.leja.900 ... 5877336929

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Igorwlkp
Zapaleniec
Posty: 1273
Rejestracja: 20 gru 2016, o 16:38
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: Igorwlkp » 1 mar 2018, o 23:59

Gdzie jest -20

Awatar użytkownika
Groszek
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 00:46
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Poznań

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: Groszek » 2 mar 2018, o 00:25

suwałki chyba. w Poznaniu -11

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: KaMYk » 2 mar 2018, o 06:35

U mnie tam było +4 st. C jak wyjeżdżałem z garażu.

Qsy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: Qsy » 2 mar 2018, o 07:14

-24° :-) ale Isia w garażu;-)

Bodex

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: Bodex » 2 mar 2018, o 07:20

Igorwlkp pisze:Gdzie jest -20
Oczywiście w Leżajsku przez 3 dni ! W nocy.

Dzisiaj 1,4 HDI nie odpalił , verwa + kleenlfo .
Rozmawiałem z małżonką .

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Blest
Użytkownik
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2017, o 19:35
Auto: Insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Oka
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie

Post autor: Blest » 2 mar 2018, o 08:18

U mnie było -19 auto cały tydzień na dworze przez te mrozy. Podgrzanie świec dwa razy i kręci bez problemu. I przez cały tydzień krótkie odcinki 2,5 km do roboty i auto stoi 8h potem znów 2,5 km do domu i auto stoi. Na weekend dłuższa trasa około 120 km, akurat aku się podładuje i DPF wypali :). Paliwo circle k miles plus.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik diesla”