--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuCo to za element i jakie objawy jego brak?
-
andrzeeje
- Użytkownik
- Posty: 106
- Rejestracja: 1 cze 2019, o 19:39
- Auto: Insignia 2010 HB
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Dąbrowa Gónicza
Co to za element i jakie objawy jego brak?
Co to za element i jakie objawy jego braku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 7 sty 2020, o 19:46 przez andrzeeje, łącznie zmieniany 1 raz.
- szymek1976
- Użytkownik
- Posty: 837
- Rejestracja: 5 sty 2016, o 22:26
- Auto: Insignia 2.0 Elite
- Kod silnika: A20DTE
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: UK.
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 14 razy
Re: Co to za element i jakie objawy jego brak?
To jest po to żeby te rurki nie wpadały w wibrację. Czasem ich brak powoduje hałas ja ich nie mam i jest ok.
-
andrzeeje
- Użytkownik
- Posty: 106
- Rejestracja: 1 cze 2019, o 19:39
- Auto: Insignia 2010 HB
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Dąbrowa Gónicza
Re: Co to za element i jakie objawy jego brak?
Ja mam tylko jedną ( nie wiem ile powinno być?) Niestety u mnie pojawia się lekki hałas słyszalny zwłaszcza teraz jak tel zewnętrzna spada poniżej 5st do momentu rozgrzania się silnika. Czy ktoś się orientuje ile ich powinno być czy na każdy wytrysk? I gdzie takie coś dostać?
-
jar-231
- Użytkownik
- Posty: 312
- Rejestracja: 26 wrz 2017, o 22:13
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Białystok
- Otrzymał piwo: 5 razy
Re: Co to za element i jakie objawy jego brak?
Z tego co ja zauważyłem po zdjęciach w internecie to były dwa rodzaje listew CR (zdaje się że pierwszy rok szła inna). W jednej rurki szły inaczej i były cztery gumki a w tej co widać wyżej na zdjęciu chyba fabrycznie była jedna bo u mnie też jest taki sam układ i też tylko jedna a nie sądzę żeby ktoś je pogubił.

