--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Wytarta kierownica

ODPOWIEDZ
myk6414

Wytarta kierownica

Post autor: myk6414 » 17 gru 2017, o 18:58

Dobrzy ludzie podpowiedzcie. Czy to normalne że po 41kkm i niespełna dwóch latach kierownica się wyciera?? Auto mam od nowości. W czwartek jadę wymienić gwarancyjne kamerę pod lusterkiem i to zgłoszę. Pytanie czy uwzględnią. Ktoś na gwarancji wymieniał?Obrazek

Awatar użytkownika
kuba89
Zapaleniec
Posty: 1326
Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
Auto: Insignia 2.0 T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Berlin
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Wytarta kierownica

Post autor: kuba89 » 17 gru 2017, o 19:01

Masakra. Jak dla mnie to zalicza sie na gwarancje! Jak w aucie po 400kkm :/ kloc sie! ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

myk6414

Re: Wytarta kierownica

Post autor: myk6414 » 17 gru 2017, o 19:08

No mam zamiar. Dziś to zauważyłem. Trochę się zdenerwowałem. U żony w 7mio letniej maździe 3 kierownica jak nowa.

Bartol
Zapaleniec
Posty: 1530
Rejestracja: 10 paź 2017, o 10:27
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto:
Otrzymał  piwo: 26 razy

Re: Wytarta kierownica

Post autor: Bartol » 17 gru 2017, o 19:36

Masz bardzo agresywny pot dłoni ;)

Awatar użytkownika
aras 2
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 09:04
Auto: Astra J Sedan
Rok produkcji: 2013
Miasto:

Re: Wytarta kierownica

Post autor: aras 2 » 17 gru 2017, o 20:35

Albo sygnet na każdym palcu, niestety nie liczyłbym na wymianę na gwarancji.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Wytarta kierownica

Post autor: Alex » 17 gru 2017, o 23:00

Tak zaczyna wyglądać kierownica jak auto ma okolice 200 k km, a nie 41 k km.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

myk6414

Re: Wytarta kierownica

Post autor: myk6414 » 17 gru 2017, o 23:02

Sygnetów nie noszę. Nawet obrączki nie zakładam (a nawet jak zakładam to na drugiej ręce). Zobaczymy w czwartek co powiedzą.

Kub@
Użytkownik
Posty: 550
Rejestracja: 25 paź 2017, o 18:46
Auto: Insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Wytarta kierownica

Post autor: Kub@ » 18 gru 2017, o 19:12

Może za bardzo sie spinasz prowadząc samochód ;) i ściskasz za mocno te koło, od swego auta. :D

Awatar użytkownika
Rooff_
Zapaleniec
Posty: 4119
Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
Auto: Insignia ST przedlif
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2012
Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
Postawił piwo: 9 razy
Otrzymał  piwo: 128 razy

Re: Wytarta kierownica

Post autor: Rooff_ » 18 gru 2017, o 20:24

Śmiejcie się - kolega miał służbową Octavię 2FL i miał taki nawyk, że jak stał w korku i leciała fana muza, to opierał sobie rękę przedramieniem na kierownicy w taki sposób, żeby mieć luźno nadgarstek i sobie stukał jednym z palców w górną część deski rodzielczej. Po 3 latach i ok 250000 km użytkowania auta okazało się, że wypukał tam dziurę :o

myk6414

Re: Wytarta kierownica

Post autor: myk6414 » 21 gru 2017, o 18:01

No i uj.. dealer powiedział że gwarancja nie przejdzie bo jest to element podlegający normalnemu zużyciu.... Generalnie powołali się na ten punkt gwarancji
Że wytarta jest skóra która jest elementem wykończenia kierownicy. Jutro dzwonię do GM. Obrazek

Awatar użytkownika
Blest
Użytkownik
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2017, o 19:35
Auto: Insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Oka
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Wytarta kierownica

Post autor: Blest » 21 gru 2017, o 21:42

U mnie auto ma 52 tysiące kilometrów i kierownicą jak nowa. Musi być to wada fabryczna.

Awatar użytkownika
KenyBDG
Użytkownik
Posty: 658
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 10:49
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Wytarta kierownica

Post autor: KenyBDG » 21 gru 2017, o 22:00

Moja kierownica po 215kkm wyglądała idealnie

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ kierowniczy”