Potrzebuje zdemontować obudowę tylnego tunelu, aby go wymienić na nowy. Ten który aktualnie jest zamontowany wygląda katastrofalnie.
Udało mi się zakupić obudowę w bardzo dobrym stanie bez kratek nawiewu za 50zł
Czy demontaż tego jest łatwy ? zatrzaski są mocne ? czy nic mi nie pęknie ? help


