--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

utrata zasilania i błędy obd2

ODPOWIEDZ
megakarpin
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2024, o 08:54
Auto: Opel Insignia 2.0
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Spain
Otrzymał  piwo: 1 raz

utrata zasilania i błędy obd2

Post autor: megakarpin » 6 wrz 2024, o 23:12

Samochód doprowadza mnie do szału! Tydzień temu wymienili rurkę intercoolera i wszystko było ok, aż do dzisiaj zabrakło mocy i na autostradzie nie jechało więcej niż 60 kilometrów na godzinę na stokach. Zrobiłem zrzut ekranu OPL i zauważyłem, że temperatura EGT jest bardzo wysoka.
Czujnik spalin? Powiedzieli mi, że to może być to, ale nie wiem. Masz pomysł, co to może być? Przyjrzałem się rurce i jest w porządku
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
dokia
Ekspert
Posty: 9550
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 263 razy
Otrzymał  piwo: 121 razy
Kontakt:

Re: utrata zasilania i błędy obd2

Post autor: dokia » 6 wrz 2024, o 23:20

Czy znalazłeś chwilę aby wpisać te numery błędów w wyszukiwarce tutaj? Bo już są opisane ich przyczyny.

Gdybyś nie umiał wpisać w wyszukiwarkę to wkleję ci jeden link 😁 viewtopic.php?f=14&t=118&p=230989&hilit ... 5b#p230989
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

megakarpin
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2024, o 08:54
Auto: Opel Insignia 2.0
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Spain
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: utrata zasilania i błędy obd2

Post autor: megakarpin » 7 wrz 2024, o 08:57

Dziękuję, ale fakt umieszczenia tego tutaj polega na załączeniu zdjęć przede wszystkim po to, żeby było widać bardzo wysoką temperaturę spalin, gdyż w poprzednich postach nie było żadnej wzmianki o tej informacji i gdyby miało to coś wspólnego z czujnikiem spalin, bo moja wina zdaje się nie mieć żadnego związku z tym, o czym mowa w postach. W każdym razie dzięki, już to widziałem.

Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4618
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: utrata zasilania i błędy obd2

Post autor: IBZI » 7 wrz 2024, o 16:13

I do tego potrzebne są aż dwa nowe tematy?

megakarpin
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2024, o 08:54
Auto: Opel Insignia 2.0
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Spain
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: utrata zasilania i błędy obd2

Post autor: megakarpin » 7 wrz 2024, o 17:04

...
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2024, o 23:46 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wypowiedź zawiera treści niezgodne z Regulaminem forum (agresja, wulgaryzmy, ataki osobiste,...)

Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4618
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: utrata zasilania i błędy obd2

Post autor: IBZI » 7 wrz 2024, o 23:46

Odpoczniesz sobie od Forum, ochłoniesz, może zrozumiesz, że nie warto obrażać innych.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”