Generalnie zastanawiam się kiedy samochód zacznie sam hamować, już kilka razy pokazał się alarm iż jestem za blisko ale samochód w ogóle nie hamował. Kiedyś jechałem Volvo, na autostradzie, pojazd przed nami zahamował i Volvo samoczynnie zahamowało, dość mocno. W Insignie nie doświadczyłem czegoś takiego mimo iż hamowałem "awaryjnie".
Druga kwestia to opcja wykrywania pieszych. Jak dostałem Insignie na testy, to faktycznie dość często pokazywała się ikonka z pieszym. W tej chwili ta ikonka to mega rzadkość, nawet jak ktoś przechodzi po pasach.
Dzisiaj miałem sytuację że zatrzymałem się przed pieszym, na pasach, postać pokazała się jak pieszy schodził z jezdni

