--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Zmiana Licznika

ODPOWIEDZ
kronio7
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 20 sie 2018, o 20:27
Auto: insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto:

Re: Zmiana Licznika

Post autor: kronio7 » 7 lut 2024, o 21:57

Witam, mam insignie z 2014 2,0cdti polifta z standardowym licznikiem, chciałbym ten licznik zmienić na licznik z dużym wyświetlaczem, chciałem już nawet zamówić licznik, ale zastanawiam się który numer licznika będzie pasował do mojego auta, ponieważ jest sporo liczników które są zdjęte z aut o tych samych silnikach co moje nawet z tego samego rocznika, ale różnią się numerem katalogowym, poza tym ja mam jeszcze start/stop i podejrzewam że to też będzie miało jakiś wpływ na wybór licznika, bardzo proszę aby ktoś napisał jakie numery katalogowe pasują do mojego auta, abym mógł kupić licznik lub jeżeli jest ktoś z Warszawy lub okolic, kto ma taki licznik i mógłby mi założyć i skonfigurować będę bardzo wdzięczny. A jeżeli nie ma ten ktoś licznika, to ja go kupię i podjechałbym na założenie i konfigurację aby to działało jak trzeba.

Awatar użytkownika
Crazy383
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: 15 lis 2019, o 09:34
Auto: Astra J
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto: Rzeszów
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: Zmiana Licznika

Post autor: Crazy383 » 9 lut 2024, o 20:02

W Warszawie to kolega @ping ogarnie temat programowania licznika 😉

konwerszy88
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2022, o 20:16
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto: Łódź
Postawił piwo: 1 raz

Re: Zmiana Licznika

Post autor: konwerszy88 » 23 mar 2024, o 10:39

Jakieś namiary na kolegę @ping? Ewentualnie kogoś kto podejmie się programowania licznika z dużym ekranem dla modelu przedliftowego A? Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Bogoes
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 24 wrz 2018, o 20:21
Auto: corsa d
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2012
Miasto: Bydgoszcz
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: Zmiana Licznika

Post autor: Bogoes » 23 mar 2024, o 11:09

Możesz napisać do Pinga z tego forum (PW), adres do niego znajdziesz także na stronie domowej apki OPL Monitor (insigniadpf@gmail.com), albo przy powyższej aplikacji na google play (support@oplmonitor.eu)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”