Założyłem do sedana moduł haka z kombi. W miarę to działa. Jedyny problem to komunikat o spalonych żarówkach pozycyjnych z tyłu. Jak wiadomo w kombi jest ich więcej.
Wszystko mam podłączone jak na schemacie, poza pinem 14, który nie powinien nic wnosić. Szczerze mówiąc nie wiem gdzie go wpiąć...
Pytanie: Które piny z modułu haka powinny być podłączone do dodatkowych zarówek? Niepodłączone mam 3,5,6,9,11,14,15,18. Niestety nie ma na nich napięcia po włączeniu świateł.
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuTemat haka, moduł z kombi w sedanie...
-
slick
- Nowicjusz
- Posty: 16
- Rejestracja: 14 cze 2020, o 10:41
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A28NET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Tychy
Temat haka, moduł z kombi w sedanie...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
slick
- Nowicjusz
- Posty: 16
- Rejestracja: 14 cze 2020, o 10:41
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A28NET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Tychy
Re: Temat haka, moduł z kombi w sedanie...
W ASO 580zl, więc wolał bym tego uniknąć. Zamiast programowania wolę podpiąć rezystory tam gdzie komp oczekuje żarówek, tylko właśnie gdzie? Nie mam schematu do przedlifta
Ostatnio zmieniony 27 lip 2021, o 19:53 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.
- spiryt4
- Zapaleniec
- Posty: 1041
- Rejestracja: 29 kwie 2014, o 12:38
- Auto: Insignia Grand Sport
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Świętochłowice
- Postawił piwo: 4 razy
- Otrzymał piwo: 11 razy
Re: Temat haka, moduł z kombi w sedanie...
Szukaj kogoś w okolicy z oprogramowaniem i Ci to ogarnie za przysłowiowego browara
, zrobił bym Ci to ale jestem na wakacjach w Cro jak zależy Ci na czasie to mogę dać Ci namiar do obcykanego gościa z Sosnowca zresztą jest tu na forum.

