--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Temat haka, moduł z kombi w sedanie...

ODPOWIEDZ
slick
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2020, o 10:41
Auto: Insignia
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy

Temat haka, moduł z kombi w sedanie...

Post autor: slick » 21 lip 2021, o 20:20

Założyłem do sedana moduł haka z kombi. W miarę to działa. Jedyny problem to komunikat o spalonych żarówkach pozycyjnych z tyłu. Jak wiadomo w kombi jest ich więcej.

Wszystko mam podłączone jak na schemacie, poza pinem 14, który nie powinien nic wnosić. Szczerze mówiąc nie wiem gdzie go wpiąć...

Pytanie: Które piny z modułu haka powinny być podłączone do dodatkowych zarówek? Niepodłączone mam 3,5,6,9,11,14,15,18. Niestety nie ma na nich napięcia po włączeniu świateł.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
spiryt4
Zapaleniec
Posty: 1041
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 12:38
Auto: Insignia Grand Sport
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2020
Miasto: Świętochłowice
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 11 razy

Re: Temat haka, moduł z kombi w sedanie...

Post autor: spiryt4 » 21 lip 2021, o 20:48

Moduł trzeba jeszcze wprogramować coś mi się wydaje.

slick
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2020, o 10:41
Auto: Insignia
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy

Re: Temat haka, moduł z kombi w sedanie...

Post autor: slick » 22 lip 2021, o 07:31

spiryt4 pisze:
21 lip 2021, o 20:48
edit
W ASO 580zl, więc wolał bym tego uniknąć. Zamiast programowania wolę podpiąć rezystory tam gdzie komp oczekuje żarówek, tylko właśnie gdzie? Nie mam schematu do przedlifta
Ostatnio zmieniony 27 lip 2021, o 19:53 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.

Awatar użytkownika
spiryt4
Zapaleniec
Posty: 1041
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 12:38
Auto: Insignia Grand Sport
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2020
Miasto: Świętochłowice
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 11 razy

Re: Temat haka, moduł z kombi w sedanie...

Post autor: spiryt4 » 22 lip 2021, o 07:52

Szukaj kogoś w okolicy z oprogramowaniem i Ci to ogarnie za przysłowiowego browara :) , zrobił bym Ci to ale jestem na wakacjach w Cro jak zależy Ci na czasie to mogę dać Ci namiar do obcykanego gościa z Sosnowca zresztą jest tu na forum.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”