--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Gdzie chip-tuning silnika ?

ODPOWIEDZ
mara45

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: mara45 » 22 gru 2014, o 23:25

Ok dzieki ...napisze do nich ....ups ale fury u nich na placu stoja :D

Koszal

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: Koszal » 23 gru 2014, o 23:32

Dominik zna się na rzeczy :) jeżdżę do niego z Astra GSi C20XE, hamownia jest obciążeniowa więc i wyniki jakie podaje są realne, jeśli ogarniał już Insignie to śmiało mogę polecić :)

kicaj
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
Auto: I
Rok produkcji: 2015
Miasto: B/DE
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Odp: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: kicaj » 24 gru 2014, o 00:25

A jest ktoś kto potrafi zrobić CT w A14NET?

Sent from mobile.

Awatar użytkownika
jurass
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 28 kwie 2014, o 20:14
Auto: GS 260 KM 4x4 Elite
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: jesienne
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: jurass » 10 sty 2015, o 13:56

norbi333 pisze:
wojtassss pisze:Mało brakło do OPC
Ale niestety to nie opc
Ale czego Ci brakuje? Przecież według tego co piszesz przyspiesza tak samo.

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: norbi333 » 12 sty 2015, o 18:46

Wyglądu ,a poza tym po programie byłoby jakieś 360 koni,a nie 308 :D

Awatar użytkownika
jurass
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 28 kwie 2014, o 20:14
Auto: GS 260 KM 4x4 Elite
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: jesienne
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: jurass » 13 sty 2015, o 00:47

norbi333 pisze:Wyglądu
E tam, takie tam plastikowe wtrącenia. Wyglądałbyś jak meganka. A czy Twoja szczała jest 4x4, bo nie pamiętam jak to z 2.8T było?

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: norbi333 » 14 sty 2015, o 14:44

Może i plastikowe,ale dodają uroku. Moja ma 4x4. 2.8 w standardzie miało

Awatar użytkownika
jurass
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 28 kwie 2014, o 20:14
Auto: GS 260 KM 4x4 Elite
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: jesienne
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: jurass » 15 sty 2015, o 00:09

Norbi, a jeszcze ciągnąc off-top, bo nie masz tu chyba wątku o swoim aucie, jak oceniasz hałas wewnątrz swojej maszyny? Bazując na relacjach internetowych, mam wrażenie, że OPC, przynajmniej przedliftowe, jest trochę głośne i jazda nim na dłuższych dystansach może być odrobinę uciążliwa.

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: norbi333 » 15 sty 2015, o 20:22

Z Insignią OPC nie miałem styczności.Ale miałem Vectrę OPC i ta była bardzo głośna.Siedząc na tylnych siedzeniach wręcz dudniło.Ale dźwięk był bardzo charakterystyczny i zawsze żona wiedziała kiedy pod dom podjeżdżam. Przy odpalaniu Vectry w garażach podziemnych kilka razy zdarzyło się,że obok w aucie włączał się autoalarm.Podejrzewam ,że w Insigni OPC jest podobnie.Co do mojej to w środku jest bardzo cicho i tylko wciskając gaz w podłogę słychać silnik.Ale nie jest to uciążliwe.Wydechów całkowicie nie słychać.
Ale mam możliwość zamiany Insigni na astrę gtc 1.6 T i zastanawiam się co zrobić :D

Daniel81

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: Daniel81 » 14 lut 2015, o 18:56

Koledzy co doradzicie jesli chodzi o 2.0 turbo 220 km 4x4. W Warszawie, o ile bezpiecznie podnieść żeby nie mieć problemów i kogo?
A i czy silniki seryjne 2.0 T 220 km i 250 km to dwa inne sprzęty czy to to samo i program jest inny ?

Muminek

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: Muminek » 4 cze 2015, o 13:07

Drodzy:)
Mam Astrę A20DTH z 2010 i zwracam sie do Was z pytankiem czy doradzi ktoś w temacie poprawy mocy i zabezpieczenia silnika przed awariami, a co za tym idzie mojego portfela:P
Zamierzałem pozbyć się EGR oraz DPF, a kolektor wymienić na modyfikowany bez klap wirowych. W tym miejscu też mam pewien dylemat czy wymieniać czy też wystarczy zablokować klapy komputerem. Może macie też jakieś zaprzyjaźnione i sprawdzone serwisy które hamują samochody i modyfikują softy w okolicach Śląska, Małopolski? Na sam koniec w jakich bezpiecznych granicach robić program?
Pozdrowionka

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: P405 » 4 cze 2015, o 14:16

W tym rejonie to do Heko.

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: KaMYk » 4 cze 2015, o 14:52


marus78

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: marus78 » 5 cze 2015, o 07:01

jutro mam termin na poprawę osiągów w tej firmie

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: norbi333 » 5 cze 2015, o 07:37

Z roboty Heko powinieneś być zadowolony

Muminek

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: Muminek » 5 cze 2015, o 09:22

Dzięki z pewnością zadzwonie i popytam:)
Może ma ktoś jeszcze jakieś propozycje odnośnie tego mojego A20DTH
No i jeszcze jedna istotna sprawą, jak to wygląda u Was po takim zabiegu z kopceniem?
Ostatnio zmieniony 5 cze 2015, o 13:08 przez Muminek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
OLO85
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 8 gru 2014, o 23:38
Auto: Insignia SportTourer
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: OLO85 » 5 cze 2015, o 10:10

Daniel81 pisze:Koledzy co doradzicie jesli chodzi o 2.0 turbo 220 km 4x4. W Warszawie, o ile bezpiecznie podnieść żeby nie mieć problemów i kogo?
A i czy silniki seryjne 2.0 T 220 km i 250 km to dwa inne sprzęty czy to to samo i program jest inny ?
Polecam http://coobcio.pl/ chłopak co prawda nie wiem czy tuninguje insignie ale z Saabami i Vectrami radzi sobie chyba najlepiej w waw

Muminek

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: Muminek » 7 cze 2015, o 07:56

Drodzy jeszcze jakieś propozycje?

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: norbi333 » 7 cze 2015, o 09:43

OLO85 pisze:
Polecam http://coobcio.pl/ chłopak co prawda nie wiem czy tuninguje insignie ale z Saabami i Vectrami radzi sobie chyba najlepiej w waw
Czytając forum vectry chyba niekoniecznie

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Gdzie chip-tuning silnika ?

Post autor: KaMYk » 7 cze 2015, o 09:50

Muminek pisze:jakieś propozycje?
http://www.44tuning.pl/
http://vtech.pl/

I całe mnóstwo innych w internecie.

Pytasz się gdzie dobrze, to już dostałeś info:
@heko w gcstuning w Krakowie
i Grzesiek w TuneForce w Poznaniu

Oni się przykładają do tego co robią.

Reszta to typowa komercja, liczy się zysk i następna sztuka.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”