--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Klej do szyb na sterowniku

ODPOWIEDZ
luukaszg1
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2018, o 11:36
Auto: Opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto:

Klej do szyb na sterowniku

Post autor: luukaszg1 » 20 mar 2018, o 21:55

Witam zwracam sie o pomoc i co robić ?
jakis czas temu bylem na chip tuningu w https://electric-service.pl/
Po tej operacji zaczął wyskakiwać komunikat samochód w krotce ......na początku myślałem ze to wina chipu ale stwierdziłem po konsultacjach ze najpierw sprawdzę co to za błąd okazało się ze błąd to przeładowanie turbo p0234 wymieniłem map sensor oraz elektor zawór turbiny pomogło ..... Ale mam do was pytanie z innej beczki po tym chipie pojechałem do innego tunera który otworzył sterownik silnika w celu modyfikacji i powiedział ze nic nie da sie zrobic bo poprzedni tuner zamiast zdjąć stary klej i położyć nowy dal na stary klej do szyb nowy i klej.....wszedł na sterownik tam wlasnie gdzie sie trzeba podlaczyc i mowil ze jak ten klej sie pociagnie to moga sie zerwac ścieżki zakrywając je.....i teraz moje pytanie jak pozbyć się tego kleju.....nie zrywając siezek i lutów

Awatar użytkownika
Rooff_
Zapaleniec
Posty: 4119
Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
Auto: Insignia ST przedlif
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2012
Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
Postawił piwo: 9 razy
Otrzymał  piwo: 122 razy

Re: Klej do szyb na sterowniku

Post autor: Rooff_ » 21 mar 2018, o 15:58

A widziałeś, że tak na prawdę jest? A może po prostu nie chciał się podjąć grzebania w sterowniku po poprzednim tunerze, ale nie chciał tego tak wprost powiedzieć?

Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4193
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 33 razy

Re: Klej do szyb na sterowniku

Post autor: IBZI » 21 mar 2018, o 23:56

Jeśli faktycznie jest zalany klejem do szyb, to marne szanse na usunięcie bez uszkodzenia czegokolwiek. Można próbować acetonem (nie polecam) lub środkiem do usuwania żywic (np. resinol). Ale i tak słabo to widzę.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”