Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
-
Batman77
- Nowicjusz
- Posty: 27
- Rejestracja: 4 sty 2016, o 20:07
- Auto: opel insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Post
autor: Batman77 » 9 mar 2016, o 20:29
-
Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Post
autor: Alex » 9 mar 2016, o 21:49
Ja bym czegoś takiego nie założył nawet jakby za darmo rozdawali.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
-
Silv3r
- Użytkownik
- Posty: 264
- Rejestracja: 30 kwie 2014, o 21:25
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Wałbrzych
- Otrzymał piwo: 1 raz
Post
autor: Silv3r » 9 mar 2016, o 23:29
Ostatnio pokazywali to na TVN Turbo w "101 napraw".
Montowali to do Camaro............
-
ZiGi
- Użytkownik
- Posty: 348
- Rejestracja: 25 mar 2015, o 09:35
- Auto: Insignia ST 130KM
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Dębe Wielkie
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Post
autor: ZiGi » 9 mar 2016, o 23:42
100zł to zdecydowanie przepłacone, nawet na naszym aledrogo jest taniej, a na Aliex.. tak jak zubek pisał a nawet taniej można znaleźć.
Wysłane z mojego Lenovo A7600-F przy użyciu Tapatalka
-
Sebuś
- Użytkownik
- Posty: 201
- Rejestracja: 14 kwie 2015, o 17:04
- Auto: Insignia ST EcoFLEX
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Czerwionka-Leszczyny
- Otrzymał piwo: 5 razy
Post
autor: Sebuś » 10 mar 2016, o 20:01
Ja to mam ale to jest dziadostwo bo po kilku miesiącach wypalają się te slajdy z logo.
-
profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Post
autor: profek » 10 mar 2016, o 20:42
Ja też mam tylko te leprze tak mi się wydaje kupiłem w Łodzi i świeci się nowe logo.To ze zdjęć jest stare.
Zdjęcie-0110.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Sebuś
- Użytkownik
- Posty: 201
- Rejestracja: 14 kwie 2015, o 17:04
- Auto: Insignia ST EcoFLEX
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Czerwionka-Leszczyny
- Otrzymał piwo: 5 razy
Post
autor: Sebuś » 10 mar 2016, o 21:17
U mnie zaraz po zamontowaniu wyglądało to tak:

-
profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Post
autor: profek » 10 mar 2016, o 21:33
Moje tak właśnie świecą od prawie roku i na razie nic się złego nie dzieje.
-
Czarek
- Nowicjusz
- Posty: 13
- Rejestracja: 18 sie 2015, o 12:25
- Auto: Opel insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Kamienna Góra
Post
autor: Czarek » 2 paź 2016, o 17:55
Sebuś pisze:U mnie zaraz po zamontowaniu wyglądało to tak:

Hej gdzie takie żarówki można dostać?
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Post
autor: KaMYk » 2 paź 2016, o 18:18
allegro i u chińczyków na
https://pl.aliexpress.com/
-
michalpatrol
- Nowicjusz
- Posty: 44
- Rejestracja: 2 lip 2019, o 18:05
- Auto: Opel
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Giżycko
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 1 raz
Post
autor: michalpatrol » 22 lis 2019, o 05:09
Właśnie zamontowałem 24pln w przyszły z aliexpress.

-
preacher
- Nowicjusz
- Posty: 9
- Rejestracja: 30 gru 2019, o 00:07
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Wrocław
Post
autor: preacher » 7 sty 2020, o 19:26
Mam zestawic od braci z Chin, fajnie działa, o dziwo baterie trzymają już ponad pół roku