"Po łatwemu" wystaje nieładnie i tak nie chcę. U darkka jest tak jak chcę. Planuję wymienić dwa gniazda zamiast zapalniczki. Jedno będzie takie jak ma darekk drugie jak pokazałem na zdjęciu. Nie potrzebuję zapalniczki bo nie palę, a ładowanie po USB się przyda. Pytanie zasadnicze dotyczyło czy można zamontować. Dlatego też wkleiłem wymiary jak i typ podłączenia. Jeśli jest prosta to rozumiem, że wymiary nowego gniazda są odpowiednie dla Insigni. Ponadto za gniazdem zapalniczki jest takie gniazdo zasilające wsuwane, w które wsadzę właśnie nowe gniazdo. Czyli bez lutowania.

To jest to drugie gniazdo choć będę szukał czerwonego.