--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Chwalę się i ja :-)

...na tematy kwadratowe i podłużne
ODPOWIEDZ
tomkod
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
Auto: Seat Altea
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Chwalę się i ja :-)

Post autor: tomkod » 14 kwie 2014, o 08:12

Witam po dłuższej przerwie.
W moim życiu zaszły duże zmiany jak również w życiu byłej już Insigni - ale o tym gdzie indziej.

Tutaj chciałem zakomunikować ze 17 marca 2014 zostałem dumnym ojcem malej Maji.
Mala przyszła na świat o 5:55 w słusznej wadze 3970g :) Zdrowa i to jest moim największym szczęściem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: Luk » 14 kwie 2014, o 08:15

Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego.

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: wojciechhh » 14 kwie 2014, o 09:02

Gratulacje

Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka

Grzegorz

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: Grzegorz » 14 kwie 2014, o 09:45

Gratulacje tato. Korzystaj póki możesz, bo z wiekiem coraz bardziej da popalić.
Ja mam trzylatka, więc miło wspominam okres do roku, kiedy mały nie był samodzielny. Eldorado się skończyło i muszę mieć oczy dookoła głowy, bo brojarz z niego niezły :)

kiego

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: kiego » 14 kwie 2014, o 14:11

Gratulacje :D

bolek

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: bolek » 14 kwie 2014, o 14:37

Gratulacje! od zawsze marzyłem o córce a mam dwóch synów 2 i 5 lat 8-) ,zazdroszcze w dobrym tego słowa znaczeniu :D

jarecki

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: jarecki » 14 kwie 2014, o 16:59

Gratulacje, niech sie chowa zdrowo :D

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: peja-1991 » 14 kwie 2014, o 18:26

gratulacje - dużo zdrowia dla Maleństwa i Mamy oraz dużo cierpliwości dla Ciebie i małżonki ;)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

steq

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: steq » 14 kwie 2014, o 18:38

Gratuluje ślicznej córci - oby chowała się w zdrowiu - bo to najważniejsze :) Jeśli to Twoje pierwsze dziecko - to nie zazdroszczę tylko jednego - nie przespanych nocy :lol: ale to drobiazg :D

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: Radek_TRN » 14 kwie 2014, o 19:05

Gratulacje :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
osa
Klubowicz
Posty: 251
Rejestracja: 19 gru 2013, o 13:32
Auto: Insignia HB 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Odp: Chwale sie i ja :)

Post autor: osa » 14 kwie 2014, o 19:39

Pociechy z dziewczyny i gratulacje :)

Wysłane z Note
Obrazek

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: P405 » 14 kwie 2014, o 20:04

Gratulacje i zdrówka dla wszystkich.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

tomkod
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
Auto: Seat Altea
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: tomkod » 15 kwie 2014, o 10:10

Dzieki panowie! Obecnie nie mam czasu na nic innego bo praca a później mala. Ale w miarę upływu czasu postaram sie więcej udzielać.
Obrazek

maniunio57

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: maniunio57 » 28 kwie 2014, o 11:21

maleństwo super :D mam nadzieję ,że tatuś też ;) ja już w tym wieku, że czekam na wnuki(na razie się nic nie zanosi)

picky

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: picky » 28 kwie 2014, o 19:54

Gratuluje, słodkie maleństwo. Pozdrawiam szczęśliwego Ojca.

7ups

Re: Chwale sie i ja :)

Post autor: 7ups » 29 kwie 2014, o 07:45

Gratulacje :D

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”