
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuTypowo polskie....
- fuli
- Użytkownik
- Posty: 281
- Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
- Auto: GSI
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Polska
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Typowo polskie....
Przyznać się który to taki ślepy i tak mi podniósł ciśnienie ? Po pierwsze nie patrzy na znaki i z pasa do jazdy na wprost i w prawo pojechał w lewo, do tego nie zahamował słysząc klakson. Tak mnie zaskoczył, że ledwo wyhamowałem. Prędkość nie była duża, ale byliśmy blisko siebie. Dosłownie milimetry , jeszcze jakby kierunek chociaz wrzucił mimo iż nie mógł jechać tam, ale przynajmniej widziałbym, że chce pas zmienić z zewnętrznego na wewnętrzny. I ani migniecia awaryjnymi na koniec, że sorry moja wina.
https://vimeo.com/153130852
Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
https://vimeo.com/153130852
Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Peterson
Re: Typowo polskie....
Tak jeżdżą ludzie, zastanawiam się w jaki sposób zdał prawa jazdy. Zero kultury jazdy po drogach.
Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
-
luki1988
Re: Typowo polskie....
U mnie też mi ktoś piznoł drzwiami i mam rysę. Co za burak, jak mogą nie uważać jak wysiadają,albo niech się naucza parkować wieśniaki

Ostatnio zmieniony 6 lut 2016, o 18:57 przez Engine, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę również nie pisać postów ciągiem, bo są trudne do zrozumienia - interpunkcja.
Powód: Proszę również nie pisać postów ciągiem, bo są trudne do zrozumienia - interpunkcja.
-
Peterson
Re: Typowo polskie....
Nie przejmuj się luki1988, ludzie nie patrzą na auto drugiej osoby. Ja miałem przypadek po dwóch tygodniach od zakupu Isi, na parkingu pod Marka ten ktoś również mi przyłożył w tylne prawe drzwi. Nerwy mnie szarpały długo i pamiątkę mam do dziś. Nie da się tego usunąć jest na załamaniu drzwi.
Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
- mxw
- Zapaleniec
- Posty: 1011
- Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
- Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Poznań
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Typowo polskie....
Normalnie gdzie się człowiek nie obejrzy, to Insignia...
Od 0:56 - ktoś od nas?
vlepek nie widać...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gdh4al6ty-U[/youtube]
Pozdro.,
MxW.
Od 0:56 - ktoś od nas?
vlepek nie widać...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gdh4al6ty-U[/youtube]
Pozdro.,
MxW.
- piohib
- Użytkownik
- Posty: 661
- Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A16XER
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Typowo polskie....
Takie zachowanie, to jest dla mnie kryminał. 

"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Typowo polskie....
Kryminał chyba dla nagrywającego. No sorry, kończysz wyprzedzanie i zjeżdżasz na prawy pas, tym bardziej jak ktoś próbuje jechać od ciebie szybciej - miał wiele takich bezinwazyjnych okazji do zjazdu.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
- mxw
- Zapaleniec
- Posty: 1011
- Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
- Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Poznań
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Typowo polskie....
IMHO kryminał dla obu - no niestety ale kultura jazdy na autostradzie to u nas leży, a na naszych wąskich dwupasowych "high-way-ach" powinna być szczególnie ważna.
pozdro.,
mxw.
Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.
pozdro.,
mxw.
Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.
- profek
- Użytkownik
- Posty: 821
- Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Typowo polskie....
Ta kiedyś czytałem jakiś artykuł w piśmie motoryzacyjnym w którym autor pisał że Insignia to bardzo pospolity samochód.Ten film zdaje się to potwierdzać. 

