Tzn. nie byłoby żadnych problemów żeby ruszyć i się rozpędzić.
Ale byłyby takie same problemy, żeby się zatrzymać.

Na szczęście przed godziną zmieniłem koła na zimowe. Co prawda nie miałem żadnych problemów dziś w ciągu dnia na letnich, ale w Poznaniu śniegu jeszcze nie było.
Pozdro.,
MxW.
Wysłano z H815 za pomocą Tapatalk2.

