--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuFilmiki z autami z Youtube
- coolmobil
- Zapaleniec
- Posty: 1047
- Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
- Auto: Skoda Superb
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Filmiki z autami z Youtube
Przeleciał ponoć ponad 60 metrów i wzniósł się na 7. Mistrz
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kub@
- Użytkownik
- Posty: 550
- Rejestracja: 25 paź 2017, o 18:46
- Auto: Insignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 6 razy
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Filmiki z autami z Youtube
Zapomniał przed Świętami wyspowiadać się i bardzo chciał ten błąd naprawić 
-
Bartol
- Zapaleniec
- Posty: 1530
- Rejestracja: 10 paź 2017, o 10:27
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 26 razy
Re: Filmiki z autami z Youtube
Dobrze wypadły te testy waszym zdaniem? Kiedyś km77 przeglądałem na bieżąco i nie wszystkimi samochodami tak rzucało...
- wassermann
- Zapaleniec
- Posty: 1761
- Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
- Auto: Insignia GSi 2.0T
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: nec temere, nec timide
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Filmiki z autami z Youtube
Bardzo dobrze Grand Sport - rewelacyjnie!
Mimo że tylko na 17" oponach.
Przód zawsze słucha i trzyma, nie wyjeżdża za pachoły. Tylko w kombi tyłkiem miącha, zwłaszcza w CT - może opony?
Zobaczcie Arteona 4x4 jak nie daje rady
No i SUVy paskudne, np. Hyundai Tucson, KIA Sportage, jakaś Mazda - skaczą jak piłki.
Zaskakująco beznadziejnie wypadł Merc CLA. Opony fatalne i nie słucha kierownicy przy skręcie... Jak jakiś Opel!
M.
Mimo że tylko na 17" oponach.
Przód zawsze słucha i trzyma, nie wyjeżdża za pachoły. Tylko w kombi tyłkiem miącha, zwłaszcza w CT - może opony?
Zobaczcie Arteona 4x4 jak nie daje rady
No i SUVy paskudne, np. Hyundai Tucson, KIA Sportage, jakaś Mazda - skaczą jak piłki.
Zaskakująco beznadziejnie wypadł Merc CLA. Opony fatalne i nie słucha kierownicy przy skręcie... Jak jakiś Opel!
M.
-
Bartol
- Zapaleniec
- Posty: 1530
- Rejestracja: 10 paź 2017, o 10:27
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 26 razy
Re: Filmiki z autami z Youtube
Kurde, rzeczywiście super to wyszło. Arteon przy 75 km/h lata na boki, gdy 77 km/h na Insigni nie robi wrażenia. Widzę, że nawet 83 km/h nie wywróciło jej na bok.
-
Resoviak
- Forumowicz
- Posty: 98
- Rejestracja: 1 kwie 2020, o 20:31
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Rzeszów
- Postawił piwo: 7 razy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Filmiki z autami z Youtube
W Hiszpanii od dawna jest powiedzenie " Opel no gira" czyli Opel nie skręca
-
Pawel_wro
Re: Filmiki z autami z Youtube
Ta skodzina stała się właśnie moim marzeniem w przypadku tylko jednego auta w domu 
-
Bartol
- Zapaleniec
- Posty: 1530
- Rejestracja: 10 paź 2017, o 10:27
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 26 razy
Re: Filmiki z autami z Youtube
Jeśli komuś zależy wyłącznie na osiągach może kupić wersję bieda edition z tym silnikiem tj. 2.0 TFSI i przeprowadzić modyfikacje za 30 000 zł, bo tyle kosztowały w tym przypadku.
-
Pawel_wro
Re: Filmiki z autami z Youtube
W ramach hasła nie tylko Opel,
Mój ulubiony "film" z Megane, które sam posiadam, oglądam go często w niedzielę do kawy
Ze względu na otoczenie i klimat, bardziej do obejrzenia na 50 calowym Smart TV niż na telefonie
Mój ulubiony "film" z Megane, które sam posiadam, oglądam go często w niedzielę do kawy
Ze względu na otoczenie i klimat, bardziej do obejrzenia na 50 calowym Smart TV niż na telefonie


