Swoja droga to niezbyt przyjemne wyklocac sie o cos co powinno byc zalatwione od reki...
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuSkarga,opinia na temat Insigni
-
kiego
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Czyli bycie upierdliwym poplaca
Swoja droga to niezbyt przyjemne wyklocac sie o cos co powinno byc zalatwione od reki...
Swoja droga to niezbyt przyjemne wyklocac sie o cos co powinno byc zalatwione od reki...
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Warto walczyc o swoje, kolega mi mowi czemu nie klocilem o wymiane auta.kiego pisze:Czyli bycie upierdliwym poplaca![]()
Swoja droga to niezbyt przyjemne wyklocac sie o cos co powinno byc zalatwione od reki...
-
Luk
- Użytkownik
- Posty: 911
- Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
- Auto: opel
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Ciekawe kiedy zacznie znowu gwizdać, czego oczywiście Ci nie życzę
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Tez jestem ciekaw, to bede ciagle wymienial, poki gwarancja bedzie.luk59 pisze:Ciekawe kiedy zacznie znowu gwizdać, czego oczywiście Ci nie życzę
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Nie wiem co ma wyplyw na to zeby wymienili auto.kiego pisze:Z wymiana auta tak latwo nie pojdzie ....
-
kiego
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Znajomy przez prawie rok walczyl o oddanie auta(nowy golf z ktorym po dwoch tygodniach byl problem ze skrzynia biegow,do tego silnik byl slabszy o 12 km)Skonczylo sie na nowej skrzyni,silniku,wielokrotnym wgrywaniu oprogramowania oraz uzyskaniu dozywotnej gwarancji(na 100000 mil) po interwencji prawnika.W sumie koszt wymienionych czesci,aut zastepczych,prawnika oraz rekompensata za stracony czas przekroczyly wartosc nowego samochodu o ponad 40%,ale tamci nie odpuscili i nie dali mu nowego auta.
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Jutro auto oddaje do serwisu, i w piatek popoludniu odbieram z powrotem
No i auto w serwisie.Zamolwili nowa turbine i wszystko przewody ktore sa z nia polaczone,
A taka fura sie bujam

calkiem fajne auto.
No i auto w serwisie.Zamolwili nowa turbine i wszystko przewody ktore sa z nia polaczone,
A taka fura sie bujam

calkiem fajne auto.
-
bolek
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Cinek pisze: calkiem fajne auto.
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
bolek pisze:Cinek pisze: calkiem fajne auto.Mam rozumieć ,że masz już naprawde dosyć Insi ,stąd te słowa
Jako auto do miasta super, zaskoczyla mnie ilosc miejsca w srodku.
A Insigni mam coraz bardziej dosc, jeszcze z rok, lub dwa pojezdze i żona chce przejac, ale predzej sprzedam a żonie kupie 500.
Dla potomnych napisze jutro co bylo przyczyna gwizdania turbiny.
-
WojtasX
- Nowicjusz
- Posty: 39
- Rejestracja: 29 sty 2014, o 08:51
- Auto: ----------
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2015
- Miasto:
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Tak to już jest, że kupując auto trzeba trafić na dobrą sztukę, jak widać na twoim przypadku nawet nowe auto :/
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Moje pierwsze i ostatnie nowe auto, kupowalem 3 latki i nie bylo problemu z nimiWojtasX pisze:Tak to już jest, że kupując auto trzeba trafić na dobrą sztukę, jak widać na twoim przypadku nawet nowe auto :/
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Cinek - nie zniechęcaj się.
Kupisz 3 latka i tez może nie być kolorowo.
Kupisz 3 latka i tez może nie być kolorowo.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Hubert caly czas tak kupowalem, i byl dobrze.Mozliwie ze poprzednicy juz wszystko zrobili co mieli zrobicpeja-1991 pisze:Cinek - nie zniechęcaj się.
Kupisz 3 latka i tez może nie być kolorowo.
-
jaromat
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
A wy dalej czepiacie się tych turbin ?
Gwiżdże bo musi gwizdać i oprócz wymiany turbiny, która zapewne również będzie gwizdać, nic z tym się nie da zrobić, bo nie trzeba. Tak jak już wcześniej pisałem, należy tylko rozgraniczyć "normalny" gwizd, od tego, który sugeruje rozpadanie się turbiny. Czyli, im silniejszy gwizd względem przejechanym kilometrów i ilości oleju w układzie, tym bardziej można poznać, że się rozlatuje.
BTW, Wojtas, czemu masz naklejki pod maską docelowo przeznaczone do japońskich aut oraz czy znasz prawdziwe znaczenie tego gestu ?
BTW, Wojtas, czemu masz naklejki pod maską docelowo przeznaczone do japońskich aut oraz czy znasz prawdziwe znaczenie tego gestu ?
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Alex czepiam sie bo mialem wczesniej tez diesle, i tam turbiny byly cicho, wiec wole teraz wymieniac turbine na gwarancji, niz potem kupowac nowa za swoje pieniadze 
-
jaromat
Re: skarga,opinia na temat Insigni
ja siedzialem w isce fl i tez gwizdalo,a gosc wymienial turbo w isce ostatnio na nowe i tez gwizdalo
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Nowe turbo zalozone, i wszystkie przewody od turbo takze, poki co jest ciszajaromat pisze:ja siedzialem w isce fl i tez gwizdalo,a gosc wymienial turbo w isce ostatnio na nowe i tez gwizdalo

