--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Skarga,opinia na temat Insigni

...na tematy kwadratowe i podłużne
ODPOWIEDZ
kiego

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: kiego » 24 lut 2014, o 18:03

Czyli bycie upierdliwym poplaca :D
Swoja droga to niezbyt przyjemne wyklocac sie o cos co powinno byc zalatwione od reki...

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 24 lut 2014, o 18:07

kiego pisze:Czyli bycie upierdliwym poplaca :D
Swoja droga to niezbyt przyjemne wyklocac sie o cos co powinno byc zalatwione od reki...
Warto walczyc o swoje, kolega mi mowi czemu nie klocilem o wymiane auta.

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Luk » 24 lut 2014, o 18:09

Ciekawe kiedy zacznie znowu gwizdać, czego oczywiście Ci nie życzę

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 24 lut 2014, o 18:10

luk59 pisze:Ciekawe kiedy zacznie znowu gwizdać, czego oczywiście Ci nie życzę
Tez jestem ciekaw, to bede ciagle wymienial, poki gwarancja bedzie.

kiego

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: kiego » 24 lut 2014, o 18:37

Z wymiana auta tak latwo nie pojdzie ....

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 24 lut 2014, o 18:50

kiego pisze:Z wymiana auta tak latwo nie pojdzie ....
Nie wiem co ma wyplyw na to zeby wymienili auto.

kiego

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: kiego » 26 lut 2014, o 11:52

Znajomy przez prawie rok walczyl o oddanie auta(nowy golf z ktorym po dwoch tygodniach byl problem ze skrzynia biegow,do tego silnik byl slabszy o 12 km)Skonczylo sie na nowej skrzyni,silniku,wielokrotnym wgrywaniu oprogramowania oraz uzyskaniu dozywotnej gwarancji(na 100000 mil) po interwencji prawnika.W sumie koszt wymienionych czesci,aut zastepczych,prawnika oraz rekompensata za stracony czas przekroczyly wartosc nowego samochodu o ponad 40%,ale tamci nie odpuscili i nie dali mu nowego auta.

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 27 lut 2014, o 19:11

Jutro auto oddaje do serwisu, i w piatek popoludniu odbieram z powrotem

No i auto w serwisie.Zamolwili nowa turbine i wszystko przewody ktore sa z nia polaczone,
A taka fura sie bujam
Obrazek

calkiem fajne auto.

bolek

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: bolek » 27 lut 2014, o 19:28

Cinek pisze: calkiem fajne auto.
;D Mam rozumieć ,że masz już naprawde dosyć Insi ,stąd te słowa ;D

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 27 lut 2014, o 20:08

bolek pisze:
Cinek pisze: calkiem fajne auto.
;D Mam rozumieć ,że masz już naprawde dosyć Insi ,stąd te słowa ;D

Jako auto do miasta super, zaskoczyla mnie ilosc miejsca w srodku.
A Insigni mam coraz bardziej dosc, jeszcze z rok, lub dwa pojezdze i żona chce przejac, ale predzej sprzedam a żonie kupie 500.
Dla potomnych napisze jutro co bylo przyczyna gwizdania turbiny.

WojtasX
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 29 sty 2014, o 08:51
Auto: ----------
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto:

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: WojtasX » 27 lut 2014, o 20:16

Tak to już jest, że kupując auto trzeba trafić na dobrą sztukę, jak widać na twoim przypadku nawet nowe auto :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 27 lut 2014, o 20:38

WojtasX pisze:Tak to już jest, że kupując auto trzeba trafić na dobrą sztukę, jak widać na twoim przypadku nawet nowe auto :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Moje pierwsze i ostatnie nowe auto, kupowalem 3 latki i nie bylo problemu z nimi ;)

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: peja-1991 » 27 lut 2014, o 20:49

Cinek - nie zniechęcaj się.
Kupisz 3 latka i tez może nie być kolorowo.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 27 lut 2014, o 21:01

peja-1991 pisze:Cinek - nie zniechęcaj się.
Kupisz 3 latka i tez może nie być kolorowo.
Hubert caly czas tak kupowalem, i byl dobrze.Mozliwie ze poprzednicy juz wszystko zrobili co mieli zrobic ;)

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 28 lut 2014, o 00:31

ale on ma ladne czyste plastki musze moje czyms namazac :lol:

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Alex » 28 lut 2014, o 00:37

A wy dalej czepiacie się tych turbin ? :P Gwiżdże bo musi gwizdać i oprócz wymiany turbiny, która zapewne również będzie gwizdać, nic z tym się nie da zrobić, bo nie trzeba. Tak jak już wcześniej pisałem, należy tylko rozgraniczyć "normalny" gwizd, od tego, który sugeruje rozpadanie się turbiny. Czyli, im silniejszy gwizd względem przejechanym kilometrów i ilości oleju w układzie, tym bardziej można poznać, że się rozlatuje.
BTW, Wojtas, czemu masz naklejki pod maską docelowo przeznaczone do japońskich aut oraz czy znasz prawdziwe znaczenie tego gestu ? :)
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 28 lut 2014, o 06:30

Alex czepiam sie bo mialem wczesniej tez diesle, i tam turbiny byly cicho, wiec wole teraz wymieniac turbine na gwarancji, niz potem kupowac nowa za swoje pieniadze ;)

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 28 lut 2014, o 11:21

ja siedzialem w isce fl i tez gwizdalo,a gosc wymienial turbo w isce ostatnio na nowe i tez gwizdalo

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 28 lut 2014, o 19:04

jaromat pisze:ja siedzialem w isce fl i tez gwizdalo,a gosc wymienial turbo w isce ostatnio na nowe i tez gwizdalo
Nowe turbo zalozone, i wszystkie przewody od turbo takze, poki co jest cisza :D :D

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 28 lut 2014, o 19:12

Nagraj film jak to jest

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”