--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuSkarga,opinia na temat Insigni
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Co by to nie było i jakbyśmy tego nie nazwali lub odczuli to raczej wszyscy to mają, albo im się tylko wydaje, że nie mają. A chociażby w autach od rocznika 2010 i w dół 
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
- Mario
- Użytkownik
- Posty: 687
- Rejestracja: 14 maja 2013, o 19:40
- Auto: Insignia Exlusive
- Kod silnika: A20DTR
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Warszawa-Bemowo
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Kali pisze:Nastapila zmiana regul. Rzeczoznawca ma ocenic dwumase "na sluch"Niech juz sie lepiej szykuje do TV. Jestem ciekaw jak stwierdzi "na sluch" czy dwumasa przekroczyla 3mm luzu nachylenia lub 8 zebow kata pochylenia.
Jestem ciekawy jak się sprawa zakończy, daj znać
Ja mam gwarancję m.in. na dwumasę w Autoprotect, ale to wielka ściema, nawet nie próbuje zaczynać, bo wystarczy że braknie 1 mm luzu, albo jednego zęba tak jak piszesz i koszty naprawy ponosze sam. Jedyny przypadek, kiedy nie mogliby się wycofać, to jakby się "rozleciała" całkowicie.
-
gathor
- Forumowicz
- Posty: 68
- Rejestracja: 27 paź 2013, o 19:29
- Auto: ST COSMO 2.0 D 160
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: skarga,opinia na temat Insigni
U mnie dwumasa też daje znać o sobie (efekt tak jak powyżej w poście - falowanie obrotów, stuki, wyleciało kawałek sprężyny przy oględzinach) po 105 000 km (auto z polskiego salonu serwisowane) i czas na wymianę.Mechanik nie mógł uwierzyć, że po takim przebiegu dwumasa do wymiany.
1. Poproszę o informację jakie części i gdzie najlepiej kupić (może ktoś jest w stanie konkretnie wycenić)?
2. Czy wymieniać komplet czy tylko koło dwumasowe ?
pozdrawiam
p.s. ST 2009 160KM DIESEL
1. Poproszę o informację jakie części i gdzie najlepiej kupić (może ktoś jest w stanie konkretnie wycenić)?
2. Czy wymieniać komplet czy tylko koło dwumasowe ?
pozdrawiam
p.s. ST 2009 160KM DIESEL
-
gathor
- Forumowicz
- Posty: 68
- Rejestracja: 27 paź 2013, o 19:29
- Auto: ST COSMO 2.0 D 160
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Możesz podać linka do kompletu SACHS ?
Czy wymieniać uszczelniacz w skrzyni - podobno trzeba.
Czy wymieniać uszczelniacz w skrzyni - podobno trzeba.
- Kali
- Użytkownik
- Posty: 179
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
- Auto: 2.0T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Tychy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Tu maja dobre ceny http://www.iparts.pl/
Jak ostatnio kupowałem to Allegro nie było ich w stanie przebic.
-- 13 mar 2014, o 12:26 --
-mial przyjechac rzeczoznawca i obejrzec kolo przy sciagnietej skrzyni
-potem mial przyjechac rzeczoznawca i sprawdzic kolo "na sluch" bez sciagania skrzyni
-teraz nie przyjedzie w ogole i nie beda nic wymieniac
Odpalam worda i pisze do Turbo Kamery.
Jak ostatnio kupowałem to Allegro nie było ich w stanie przebic.
-- 13 mar 2014, o 12:26 --
Dzisiaj dzwonili z ASO. Dostali odpowiedz z Allianz, ze dopoki samochod jezdzi to kola dwumasowego nie wymienia. Nawet skurw#$# nie raczyli przyslac swojego "rzeczoznawcy". Tak wiec najpierw:MariuszLew pisze:Kali pisze:Nastapila zmiana regul. Rzeczoznawca ma ocenic dwumase "na sluch"Niech juz sie lepiej szykuje do TV. Jestem ciekaw jak stwierdzi "na sluch" czy dwumasa przekroczyla 3mm luzu nachylenia lub 8 zebow kata pochylenia.
Jestem ciekawy jak się sprawa zakończy, daj znać
Ja mam gwarancję m.in. na dwumasę w Autoprotect, ale to wielka ściema, nawet nie próbuje zaczynać, bo wystarczy że braknie 1 mm luzu, albo jednego zęba tak jak piszesz i koszty naprawy ponosze sam. Jedyny przypadek, kiedy nie mogliby się wycofać, to jakby się "rozleciała" całkowicie.
-mial przyjechac rzeczoznawca i obejrzec kolo przy sciagnietej skrzyni
-potem mial przyjechac rzeczoznawca i sprawdzic kolo "na sluch" bez sciagania skrzyni
-teraz nie przyjedzie w ogole i nie beda nic wymieniac
Odpalam worda i pisze do Turbo Kamery.
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: skarga,opinia na temat Insigni
walcz Kali bo to jest jeden wielki śmiech na sali.
pewnie dopiero zareagują jak się koło dwumasowe rozsypie w pył albo i tak będą mieli to gdzieś
pewnie dopiero zareagują jak się koło dwumasowe rozsypie w pył albo i tak będą mieli to gdzieś
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

