--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

...na tematy kwadratowe i podłużne
ODPOWIEDZ
Batman77
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 4 sty 2016, o 20:07
Auto: opel insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Batman77 » 15 lut 2016, o 17:05

Spoko 38 :?

psajtex
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 13 wrz 2015, o 22:30
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2010
Miasto: Głogówek / opolskie
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: psajtex » 15 lut 2016, o 17:45

Nowy użytkownik - 32 lata

Note 4 & Tapatalk

leszekadamek

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: leszekadamek » 15 lut 2016, o 18:41

45 eech :)

Sasal
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 3 lut 2015, o 09:27
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lublin

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Sasal » 22 lut 2016, o 22:52

Skoro już tu zajrzałem to; 27

anonimowy

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: anonimowy » 20 mar 2016, o 11:53

Skoro to czytam to 32

Holios
Użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:05
Auto: BMW G31
Rok produkcji: 2019
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 25 razy

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Holios » 20 mar 2016, o 18:33

36 o>

kielbasa

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: kielbasa » 20 mar 2016, o 19:18

29 :)

Rafał

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Rafał » 26 mar 2016, o 20:26

38 wiosen :D

misiekbig
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 25 mar 2016, o 20:55
Auto: Insignia HB
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Grójec
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: misiekbig » 8 kwie 2016, o 20:48

Ja od miesiąca mam już 28 o:o

Arczi_88

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Arczi_88 » 8 kwie 2016, o 21:33

28 :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Paweł Pablo
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:23
Auto: Insignia A ST FL
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Wyrzysk/Piła/Wielkopolska
Postawił piwo: 2 razy

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Paweł Pablo » 8 kwie 2016, o 21:42

38 :D
Ostatnio zmieniony 4 cze 2016, o 21:09 przez Paweł Pablo, łącznie zmieniany 1 raz.

abel73
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 19:52
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Mazury

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: abel73 » 9 kwie 2016, o 18:36

43 ja pierdziele ;)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

hiszpankrk

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: hiszpankrk » 18 maja 2016, o 18:33

26 :D

Andrzej

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Andrzej » 18 maja 2016, o 18:55

Widzę pierwsze wpisy 2014 r to niektórym troszeczkę doszło.
Mój wpis tez jest z 2014 a teraz nadal isia ale już 2 latka więcej, no i z tego co widzę to weteran.
52 stuknęło ale wszystko sprawne :lol:

-- 18 maja 2016, o 18:57 --
nika84-24 pisze:72 i dale do przodu
poważnie czy żart !!


Deyo77

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Deyo77 » 4 cze 2016, o 16:06

A ja mam 39 :)

czarnys

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: czarnys » 4 cze 2016, o 20:43

35 żona 33 tez jeździ


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

blazej25
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 7 maja 2016, o 11:37
Auto: Insignia Cosmo
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Odolanów / Ostrów Wlkp
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: blazej25 » 5 cze 2016, o 21:23

30 na karku i obecna insignia od miesiąca, ale w wieku 28 miałem już Insignię tyle że klekota :)


maniunio57

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: maniunio57 » 8 cze 2016, o 17:44

Andrzej Młodziak jesteś :lol: :lol: ja jeszcze 59 :) :D

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”