--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

...na tematy kwadratowe i podłużne
ODPOWIEDZ
Andrzej

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Andrzej » 18 cze 2016, o 15:47

maniunio57, dziękuję i pozdrawiam.

maniunio57

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: maniunio57 » 18 cze 2016, o 17:44

Ja również pozdrawiam :D Andrzej my młodzi :D ;) i jeszcze cały czas pod górkę :D

Awatar użytkownika
SoulfirE
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 26 maja 2016, o 21:55
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Kraków
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: SoulfirE » 18 cze 2016, o 21:21

24 :)

Luk25Mor

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Luk25Mor » 19 cze 2016, o 02:40

26 l :) pierwsza siga ale czy ostatnia ?

arturo40
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 8 sty 2016, o 23:37
Auto: opel Insignia kombi
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2012
Miasto: Wałbrzych

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: arturo40 » 19 cze 2016, o 11:02

50 :D i wciąż się uczę . Pozdrawiam

norez

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: norez » 19 sie 2016, o 22:26

1983. Widzę, że średnio wiekowo odpowiadamy użytkownikom sharków i innych pierwszych sprowadzanych bmw trójek pod koniec lat '90 ]:-> ]:-> Przynajmniej takie mam skojarzenia :lol:

Awatar użytkownika
Przemek80
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 31 lip 2016, o 05:56
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Goerlitz
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Przemek80 » 19 sie 2016, o 22:32

36 lat ( co można dostrzec w nicku :-) )

Awatar użytkownika
paweltony
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: 28 lip 2016, o 08:56
Auto: Insignia 2.0 BiT 4x4
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2013
Miasto: Lublin

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: paweltony » 19 sie 2016, o 23:12

29 Lat :D 8-)

Awatar użytkownika
Tacyt
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 9 sie 2016, o 16:21
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2015
Miasto: Radom

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Tacyt » 24 sie 2016, o 19:45

32 lata... 3 opel w życiu :)

Awatar użytkownika
lcr
Użytkownik
Posty: 900
Rejestracja: 21 sie 2016, o 23:49
Auto: Insignia 1.6T
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ruda Śląska
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: lcr » 24 sie 2016, o 22:20

27. Pierwszy opel :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

dobson

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: dobson » 1 paź 2016, o 20:08

28 lat:) 7 opel 8-) ale juz chyba ostatni :(

Awatar użytkownika
Zbyszek01
Klubowicz
Posty: 3485
Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php? ... &start=280
Miasto: DZA
Postawił piwo: 28 razy
Otrzymał  piwo: 41 razy

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Zbyszek01 » 2 paź 2016, o 07:20

maniunio57 pisze:Ja również pozdrawiam :D Andrzej my młodzi :D ;) i jeszcze cały czas pod górkę :D
To teraz wiem że sam nie mam pod tą górkę rówieśniku Obrazek
Insignia 2.0D MY2012.
Jag XE 2,0D AWD ,MY2020

pawel55

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: pawel55 » 2 paź 2016, o 10:29

27 8-) od roku z Oplem ;)

marcin.1987
Zapaleniec
Posty: 1001
Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: marcin.1987 » 2 paź 2016, o 10:40

Jeszcze 29.

Dajrek

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Dajrek » 2 paź 2016, o 16:18

32 l


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
coco
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 23 lut 2016, o 10:15
Auto: Insignia
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: coco » 3 paź 2016, o 09:17

27 ;)

spisiu

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: spisiu » 3 paź 2016, o 16:47

24


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Awatar użytkownika
Ping
Klubowicz
Posty: 2825
Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
Auto: Insignia ST / MY2011
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: W-wa
Otrzymał  piwo: 146 razy
Kontakt:

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: Ping » 7 paź 2016, o 20:05

Jeszcze 33

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

dosia

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: dosia » 10 lis 2016, o 19:22

czy kobiety jeżdżą tymi autami ? :D

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”