--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Poślizg kontrolowany z hamulcem elektrycznym

...na tematy kwadratowe i podłużne
AmazingEvents

Re: Poślizg kontrolowany z hamulcem elektrycznym

Post autor: AmazingEvents » 25 sty 2016, o 01:24

eee no fuli wymiata w temacie :D
nie mniej jednak warto czytać forum, bo jakoś zapomniałem przełączyć na tryb SPORT :)
Snieg właśnie topnieje, ale mam ndzieję, że jeszcze sprawdzę w tym roku ;)

Awatar użytkownika
Maddox
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 7 mar 2016, o 12:12
Auto: BiTurbo 4x4
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2012
Miasto: Piaseczno
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Poślizg kontrolowany z hamulcem elektrycznym

Post autor: Maddox » 18 mar 2016, o 10:59

fuli pisze:Na śniegu żaden problem. Już w zeszłym roku wrzuciłem filmik w dziale kamerka g1wh... jak zrobisz baczki "raz na ruski rok" na śniegu to co tam ma się stać. Engine zawsze wychodzi nawet nie musisz załączać "sport" i robić tego na sztywnym zawiasie. Na normalu tez beż problemu :)
A tu z tego roku :)
https://youtu.be/ttJw8xYB9wY
Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
kurka wodna, gdzie jest taki fajowy duży plac?

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”