nie mniej jednak warto czytać forum, bo jakoś zapomniałem przełączyć na tryb SPORT
Snieg właśnie topnieje, ale mam ndzieję, że jeszcze sprawdzę w tym roku
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebookukurka wodna, gdzie jest taki fajowy duży plac?fuli pisze:Na śniegu żaden problem. Już w zeszłym roku wrzuciłem filmik w dziale kamerka g1wh... jak zrobisz baczki "raz na ruski rok" na śniegu to co tam ma się stać. Engine zawsze wychodzi nawet nie musisz załączać "sport" i robić tego na sztywnym zawiasie. Na normalu tez beż problemu
A tu z tego roku
https://youtu.be/ttJw8xYB9wY
Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka