--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Policyjne ścigacze.

...na tematy kwadratowe i podłużne
Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: Alex » 6 gru 2013, o 13:24

Kali, nie wszystkie są R36. Znaczna większość to tylko 2.0 TSI.
dziegma pisze:Tanio, ale na serwisie pewnie szybko dealer zarobi.
To jest bardzo pewne. W mojej mieścinie w ciągu miesiąca zarznęli dwa razy DSG w Superbie R36, przy okazji mają tak krzywe felgi, że więcej niż 120 km/h nie mogą jechać bo kierownicy nie da się w rękach utrzymać, a w stolicy województwa wydachowali Megane RS. I tak my płacimy więc czym się mają przejmować. A że jako kierowców do tych 300konnych aut biorą pierwszych lepszych to później są takie efekty.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: peja-1991 » 6 gru 2013, o 14:13

no niestety taka prawda.
Dostają porządne fury a jeździć nie potrafią.
wystarczy zobaczyć ten filmik:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Dy1aYktBEU0[/youtube]
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

acme71

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: acme71 » 13 gru 2013, o 21:26

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html

We Wrocławiu i na Dolnym Śląsku łatwo będzie ich poznać - nie mają ledów i xenonów, a z tego co zauważyłem to we Wrocławiu rzadko spotkać Isię na zwykłych światłach ;D

Awatar użytkownika
Kali
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
Auto: 2.0T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: Kali » 15 sty 2014, o 09:58


norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: norbi333 » 16 sty 2014, o 09:51

Ostatnio widziałem 2 Insignie na trasie Warszawa- Tarnowskie Góry. Obie były zajęte :D

Grzegorz

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: Grzegorz » 17 sty 2014, o 11:12

PNT 90LY - czarna Isia, nieoznakowana. Woj. wielkopolskie powiat nowotomyski, będzie w szczególności bujać się po autostradzie na odcinku Nowy Tomyśl-Buk oraz Nowy Tomyśl-Trzciel.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: Alex » 17 sty 2014, o 11:45

Mały rekonesans na poznańskich ulicach ;)
Czarny carbon HPU C692, srebrny magnetic HPU C696. Drogówka nimi nie jeździ, służą do celów służbowych.
Brązowy mahogany PZ 412AW, srebrny magnetic PZ 2832W. Te już służą do polowań na drogach.



Wspomniana wyżej PNT 90LY oraz PO 057JV, które również polują. Jeszcze ich kilka jeździ, ale na wszystko potrzeba czasu żeby to ogarnąć.
Ostatnio zmieniony 9 gru 2014, o 18:10 przez peja-1991, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunąłem załącznik - zgłoszenie kradzieży
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Adam10

Re: Ku przestrodze

Post autor: Adam10 » 14 lut 2014, o 21:09

zapomniałeś jeszcze o dwóch superB w okolicach Ostródy ;) Często też teraz stoją na końcu dwupasmówki koło Nidzicy ;)

Od ponad trzech lat latam co dwa tygodnie na trasie Gdańsk-Warszawa ;)

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: Radek_TRN » 27 lut 2014, o 06:55

Wczoraj lecąc do domu DK1 (okolice Radomska) widziałem w akcji jedną z tych poliftowych Insignii. Blachy zaczynały się na EPJ.


Wysłane przez Tapatalk

Grzegorz

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: Grzegorz » 27 lut 2014, o 10:02

Będę za tydzień jechał z Poznania do Karpacza drogą nr 5 do Leszna, potem 12 na Głogów i z Głogowa 3 do Jeleniej Góry.
Dużo tam lotnych patroli jest? :)

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: P405 » 27 lut 2014, o 12:09

Leszno masz czarną oktawię rs Pl 28512 i oznakowanego passata Głogów Alfa, Lubiń Polkowice jest Vectra, Jelenia to już insignia. Uważaj na fotki, zwłaszcza jak wyjedziesz z Leszna, masz Lasocie i 40 przy szkole i w następnej miejscowości Długie Stare też przy szkole, ale zobaczysz go w ostatnim momencie, bo zasłania go znak przejście dla pieszych.

Grzegorz

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: Grzegorz » 27 lut 2014, o 13:23

Dobrze, że jest te Google Street View. W Lasocicach to widzę stacjonarny stoi. Ten w Długich Starych to chyba jakiś nowy jest, bo na guglach go jeszcze nie widać.
W miejscowościach to staram się dla bezpieczeństwa jechać przepisowo + 8km/h (zawyżenie licznika), zaś na tej 12 są takie ładne proste i najbardziej obawiam się mobilnych. Poza tym dalej na 3 za Głogowem jest 2 pasmówka, na której też chciałoby się przycisnąć.
Dzięki za info.

WojtasX
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 29 sty 2014, o 08:51
Auto: ----------
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto:

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: WojtasX » 27 lut 2014, o 20:28

Instalujcie '' Yanosika'' na androidzie - bardzo pomaga w walce z radarami i suszarkami :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

acme71

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: acme71 » 27 lut 2014, o 21:18

Polecam yanosika, sam używam i dziala

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: P405 » 27 lut 2014, o 21:24

Na tej trasie to lepiej mieć dobrze cb rozkręcone, bo mówili o każdym nieoznakowanym, a i tak co chwile ktoś się żalił, że ich zwineli. Ale to już kwestia sprzętu czy ktoś łapie na 1 km, czy na 20 km.

-- 27 lut 2014, o 21:24 --

Na tej trasie to lepiej mieć dobrze cb rozkręcone, bo mówili o każdym nieoznakowanym, a i tak co chwile ktoś się żalił, że ich zwineli. Ale to już kwestia sprzętu czy ktoś łapie na 1 km, czy na 20 km.

adrianabc

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: adrianabc » 21 kwie 2014, o 22:52

Policja polska w ubiegłym roku zakupiła 75 Insigni. Najczęściej były to sedany bez ksenonów z silnikiem 2,0 benzyna 200KM lub 1,6 turbo 180KM, wersje ubogie Edition. Po Katowicach grasuje jeszcze czarna Insignia OPC 2,8 325KM z zamalowanym przednim chromowanym zderzakiem OPC na czarno. OPCtka jest zakupiona przez ITD (krokodylki) i niestety nie musi zatrzymywać aut aby wlepić mandat.
Reasumując ... jeśli wyprzedzacie Insignie sedan i nie ma ksenonów (może mieć CB radio) to trzymajcie się za portfel....

Awatar użytkownika
Radek_TRN
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
Auto: BMW F10
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Toruń

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: Radek_TRN » 22 kwie 2014, o 03:05

Konin i Ostrow Wlkp - widziałem, że Skody RS królują (czarna i srebrna) tablice PP i PZ.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: Alex » 24 lis 2014, o 22:57

Już się zaczyna :) Na początek Radom - aktualna ta co na zdjęciu, oraz druga w ciemnym kolorze. Obie oczywiście OPC.
Ostatnio zmieniony 9 gru 2014, o 18:09 przez peja-1991, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunąłem załącznik - zgłoszenie kradzieży
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: P405 » 25 lis 2014, o 08:28

Ale zaszaleli, przeważnie golasy z mocnym silnikiem.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Policyjne ścigacze.

Post autor: peja-1991 » 25 lis 2014, o 17:04

Jak ich spotkam to sprawdze czy to OPC
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”