--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Skarga,opinia na temat Insigni

...na tematy kwadratowe i podłużne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 12 lut 2014, o 12:50

jaromat pisze:zaraz bede odpalal swoja i zobacze,2 dni nie odpalana
TO zerknij, odglos zaczyna sie od 1500obr/min.

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 12 lut 2014, o 12:52

zaraz po odpaleniu?

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 12 lut 2014, o 12:57

jaromat pisze:zaraz po odpaleniu?
tak, i odglos jest do momentu rozgrzania silnika.

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 12 lut 2014, o 13:28

to chyba jestes przewrazliwiony,to mie sie zdaje ze tez tak mam,ale sprawdze,po prostu ten model tak ma :lol:

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 12 lut 2014, o 13:30

jaromat pisze:to chyba jestes przewrazliwiony,to mie sie zdaje ze tez tak mam,ale sprawdze,po prostu ten model tak ma :lol:
tylko ja tak nie mialem :lol: :lol: , szkoda ze nie nagrales tego, odpisalem Ci na posta, jaka autostrada do PL jade ;)

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 12 lut 2014, o 15:08

zaraz wrzuce film,odpisalem

-- 12 lut 2014, o 15:06 --

http://www.youtube.com/watch?v=MamtE5eN ... e=youtu.be

-- 12 lut 2014, o 15:08 --

i co wy na to

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 12 lut 2014, o 15:37

jaromat pisze:zaraz wrzuce film,odpisalem

-- 12 lut 2014, o 15:06 --

http://www.youtube.com/watch?v=MamtE5eN ... e=youtu.be

-- 12 lut 2014, o 15:08 --

i co wy na to
A jaki masz przebieg, widze ze chyba rzeczywiscie TTTM ]:->

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 12 lut 2014, o 16:11

wojtassss pisze:To i ja i ja i ja

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aTla2NHe ... e=youtu.be[/youtube]
Witam w klubie gwizdajacej turbiny :lol: :lol:

macsik

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: macsik » 12 lut 2014, o 20:09

A to nie odkurzacz w tle? ;) Przez Was jeżdżę i słucha - jak nie gwizd to klik-klak :/ Jutro sprawdzam u siebie.

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 12 lut 2014, o 20:13

macsik pisze:A to nie odkurzacz w tle? ;) Przez Was jeżdżę i słucha - jak nie gwizd to klik-klak :/ Jutro sprawdzam u siebie.
to odlgos turbo gdy silnik jest zimny, cichnie jak sie rozgrzeje.

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 12 lut 2014, o 20:55

Cinek pisze:
jaromat pisze:zaraz wrzuce film,odpisalem

-- 12 lut 2014, o 15:06 --

http://www.youtube.com/watch?v=MamtE5eN ... e=youtu.be

-- 12 lut 2014, o 15:08 --

i co wy na to
A jaki masz przebieg, widze ze chyba rzeczywiscie TTTM ]:->
95 tys.

-- 12 lut 2014, o 20:55 --

u mnie taki sam gwizd jak u Wojtka,czyli panowie nie stresowac sie,zawsze jak silnik zimny inaczej to wszystko pracuje

Awatar użytkownika
alex_k
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 09:08
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: alex_k » 12 lut 2014, o 20:58

U mnie nie gwizda. ... jeszcze

Wysłane z mojego GT-I9505
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC

yarek82

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: yarek82 » 12 lut 2014, o 21:31

u nie chodzi tak samo jak u Wojtka ;)
a mam 205k przebiegu :D

bolek

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: bolek » 12 lut 2014, o 22:39

Jaromat masz uszkodzoną turbine.Mi tak samo gwizda.Turbo nie ma prawa gwizdać i nie ma że ten typ tak ma ,to jest problem garretta,albo zgubiona waga albo uszkodzone łożyska lub wirnik.Ja tak jeżdze od 40tyś.km a dlatego że kolega na gwizdającym turbo przejechał vectrą 1.9cdti ponad 200 tyś.km . Jak mam wydać 4200zł i będzie dobrze na pół roku to dziękuje za taki interes.co nie znaczy że Cinkowi tego turba nie powinni wymienić.Jest uszkodzone i tyle,już mu pisałem żeby stał przy swoim i nie odpuszczać,skoro w aso mówią ze ten typ tak ma to czemu ich democar tak nie ma? He?

-- 12 lut 2014, o 22:37 --

http://tablica.pl/oferta/turbo-turbina- ... 9714eef250

Z tym świstem to może mu chodzi o lekki gwizd...jaki wężyk? Może to jest przyczyna? Może by do chłopa zadzwonić to coś więcej powie?

Na VCP czytałem że ludzie regenerowali turbawki i dalej gwizdały , to dopiero zonk...

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 12 lut 2014, o 22:42

No ja jeszcze nie odpuscilem, do piatku gm belgia ma sie okreslic z moja sprawa, co z tym zrobia.
tylko Bolek popatrz ile insigni z naszego forum taki gwizd ma.

bolek

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: bolek » 12 lut 2014, o 22:46

To co ,to żaden wyznacznik, turbina która gwizda jest uszkodzona.
i tyle w temacie...Mówie Ci ,stój uparcie przy porównaniu z democarem,powiedz że zaplaciles 30tyś euro i nie bedziesz jeździł karetką ;) i że chcesz turbine z democara w takim razie ;D to już taki żarcik ;)

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 12 lut 2014, o 22:47

bolek pisze:Mówie Ci ,stój uparcie przy porównaniu z democarem,powiedz że zaplaciles 30tyś euro i nie bedziesz jeździł karetką ;) i że chcesz turbine z democara w takim razie ;D to już taki żarcik ;)
Czekam co odpisze gm, jesli tu nie ugram nic,uderze do polskiego serwisu w kwietniu, ale luk59 tez pisal ze mu gwizda,a auto tez ma nowe, cos jest nie tak ]:->

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Luk » 12 lut 2014, o 22:52

Ja też będę ich męczył, do końca lutego się u nich zjawię.

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 12 lut 2014, o 22:55

luk59 pisze:Ja też będę ich męczył, do końca lutego się u nich zjawię.
Luk jak bedziesz mial okazje,nagraj twoj dzwiek turbiny.

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Luk » 12 lut 2014, o 22:58

Jutro z rana jak będzie zimny to nagram :) jak znajdę chwilkę to podjadę do nich http://www.turbo-tec.eu/pl/ zobaczymy co oni na to.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”