Szkoda ze tak jestesmy porozrzucani, to mozna by wtedy grupowa jechac autami z turbo ktore sa cicho i my ktorym turbo gwizda.wojtassss pisze:W tak małym kręgu tyle tak samo gwiżdżących. Z jednej strony uspokaja, że nie jest się samemu, z drugiej martwi co to za szmelc ładują do aut.
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuSkarga,opinia na temat Insigni
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
-
Grzegorz
Re: skarga,opinia na temat Insigni
U mnie nie gwiżdże, ale kumpel ma Volvo V40 to mu gwiżdże jak ch...lera, a serwis Volvo też rozkłada ręce.
Z tym, że jemu zaczęło gwizdać jakoś rok temu.
Ten typ tak nie ma. coś musi być na rzeczy. W moim mieście jeździ 10 Insigni i żadna nie gwiżdże.
Z tym, że jemu zaczęło gwizdać jakoś rok temu.
Ten typ tak nie ma. coś musi być na rzeczy. W moim mieście jeździ 10 Insigni i żadna nie gwiżdże.
-
Grzegorz
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Zakładam, że 33% ma zimny silnik, 33% ciepły, zaś 33% w temperaturze roboczej.
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Powiem CI nie wiem czy cos mi sie udac ugrać, dla mnie tez to nie jest normalny objaw.Grzegorz pisze:Zakładam, że 33% ma zimny silnik, 33% ciepły, zaś 33% w temperaturze roboczej.
-
Grzegorz
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Walcz o swoje. Kurde przy 15 letnim klekocie to rozumiem, ale przy rocznym, czy 2 letnim to coś nie halo.
Wystarczy stanąć przy ruchliwej ulicy w mieście to już mamy 70% klekotów, ale gwiżdżących góra 1-2 %. Gdyby co drugi gwizdał to jeszcze rozumiem.
Wystarczy stanąć przy ruchliwej ulicy w mieście to już mamy 70% klekotów, ale gwiżdżących góra 1-2 %. Gdyby co drugi gwizdał to jeszcze rozumiem.
-
jaromat
Re: skarga,opinia na temat Insigni
panowie za to chce pochwale:lol:,nie przesadzajmy,bylem dzis w oplu i przetestowalem 3 iski i k.....a kazda jedna gwizda ,a co najlepsze w tej nowej po lifcie tez gwizda zgrywam filmik
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
No nie gadaj, czyli garret daje ciala z turbinami, w Cromie nie mialem zadnego gwizdu.jaromat pisze:panowie za to chce pochwale:lol:,nie przesadzajmy,bylem dzis w oplu i przetestowalem 3 iski i k.....a kazda jedna gwizda ,a co najlepsze w tej nowej po lifcie tez gwizda zgrywam filmik
-
jaromat
Re: skarga,opinia na temat Insigni
przejechalem sie nowa iska,no fajnie sie jedzie,ale te automaty,a co najlepsze ze ta nowa iska nie byla zimna,tylko kolega przyjechal z nia do pracy i znowu wyszedlem na kretyna
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Insignia po FL, jest dla mnie taka cukierkowa, starcila swoj zadziorny przod jak to maja Insiginie przed FL, jedynie co mi sie podoba, to przedni zderzak i tylny stop przyciemniany.jaromat pisze:przejechalem sie nowa iska,no fajnie sie jedzie,ale te automaty,a co najlepsze ze ta nowa iska nie byla zimna,tylko kolega przyjechal z nia do pracy i znowu wyszedlem na kretyna
-
jaromat
Re: skarga,opinia na temat Insigni
ogladalem iske fl w opc line,taka sobie ale przod mega i ta dokladka pod przedni zderzak z rodu steimnetza
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
hehe, ale czekam na filmik, z gwizdajacje trubiny isce po FLjaromat pisze:ogladalem iske fl w opc line,taka sobie ale przod mega i ta dokladka pod przedni zderzak z rodu steimnetza
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
jaromat pisze:http://www.youtube.com/watch?v=WD9M36u6 ... e=youtu.be
-- 13 lut 2014, o 15:30 --
i co wy na to
Zastrzeliles mnie tym teraz, nowe auto i to samo co w naszych.
-
Luk
- Użytkownik
- Posty: 911
- Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
- Auto: opel
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
A może ktoś kumaty zadzwoni do tego gościa i zapyta o ten wężyk.bolek pisze:
http://tablica.pl/oferta/turbo-turbina- ... 9714eef250
Z tym świstem to może mu chodzi o lekki gwizd...jaki wężyk? Może to jest przyczyna? Może by do chłopa zadzwonić to coś więcej powie?
-
jaromat
Re: skarga,opinia na temat Insigni
a mialem zostac saperem,gadalem z maistrem w oplu i powiedzial ze to norma,turbiny swiataja,a on wie kiedy turbo ma dosc
-- 13 lut 2014, o 15:53 --
bolek mi tez napisal ,ze mam uszkodzona turbine,hehe,turbo o zmiennych cos tam cos tam gwizdze,musze tylko iske nauczyc zeby gwizdala na ladne laski
-- 13 lut 2014, o 15:53 --
bolek mi tez napisal ,ze mam uszkodzona turbine,hehe,turbo o zmiennych cos tam cos tam gwizdze,musze tylko iske nauczyc zeby gwizdala na ladne laski
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Turbina o zmiennej geometrii łopatek.jaromat pisze:a mialem zostac saperem,gadalem z maistrem w oplu i powiedzial ze to norma,turbiny swiataja,a on wie kiedy turbo ma dosc
-- 13 lut 2014, o 15:53 --
bolek mi tez napisal ,ze mam uszkodzona turbine,hehe,turbo o zmiennych cos tam cos tam gwizdze,musze tylko iske nauczyc zeby gwizdala na ladne laski
-
jaromat
Re: skarga,opinia na temat Insigni
Cinek spij spokojnie,a uwierz ze moj serwis to bajka,ja ja przyjezdzam to reszta ma juz strach 
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: skarga,opinia na temat Insigni
haha, wyszkoliles ich sobiejaromat pisze:Cinek spij spokojnie,a uwierz ze moj serwis to bajka,ja ja przyjezdzam to reszta ma juz strach
no to chyba zaczne spac spokojnie.
-
jaromat
Re: skarga,opinia na temat Insigni
ja tylko sie przedstawiam telefonicznie.i kazdy wie jaka mam tablice rej.
-- 13 lut 2014, o 16:10 --
no dobra niech sie wojtassss wypowie
-- 13 lut 2014, o 16:10 --
no dobra niech sie wojtassss wypowie

