--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Skarga,opinia na temat Insigni

...na tematy kwadratowe i podłużne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 13 lut 2014, o 13:57

wojtassss pisze:W tak małym kręgu tyle tak samo gwiżdżących. Z jednej strony uspokaja, że nie jest się samemu, z drugiej martwi co to za szmelc ładują do aut.
Szkoda ze tak jestesmy porozrzucani, to mozna by wtedy grupowa jechac autami z turbo ktore sa cicho i my ktorym turbo gwizda.

Grzegorz

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Grzegorz » 13 lut 2014, o 14:32

U mnie nie gwiżdże, ale kumpel ma Volvo V40 to mu gwiżdże jak ch...lera, a serwis Volvo też rozkłada ręce.
Z tym, że jemu zaczęło gwizdać jakoś rok temu.
Ten typ tak nie ma. coś musi być na rzeczy. W moim mieście jeździ 10 Insigni i żadna nie gwiżdże.

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 13 lut 2014, o 14:42

Tylko ile z tych 10 insigni ma zimne silniki ;)

Grzegorz

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Grzegorz » 13 lut 2014, o 14:50

Zakładam, że 33% ma zimny silnik, 33% ciepły, zaś 33% w temperaturze roboczej.

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 13 lut 2014, o 14:53

Grzegorz pisze:Zakładam, że 33% ma zimny silnik, 33% ciepły, zaś 33% w temperaturze roboczej.
Powiem CI nie wiem czy cos mi sie udac ugrać, dla mnie tez to nie jest normalny objaw.

Grzegorz

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Grzegorz » 13 lut 2014, o 15:11

Walcz o swoje. Kurde przy 15 letnim klekocie to rozumiem, ale przy rocznym, czy 2 letnim to coś nie halo.

Wystarczy stanąć przy ruchliwej ulicy w mieście to już mamy 70% klekotów, ale gwiżdżących góra 1-2 %. Gdyby co drugi gwizdał to jeszcze rozumiem.

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 13 lut 2014, o 15:15

panowie za to chce pochwale:lol:,nie przesadzajmy,bylem dzis w oplu i przetestowalem 3 iski i k.....a kazda jedna gwizda ,a co najlepsze w tej nowej po lifcie tez gwizda zgrywam filmik

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 13 lut 2014, o 15:17

jaromat pisze:panowie za to chce pochwale:lol:,nie przesadzajmy,bylem dzis w oplu i przetestowalem 3 iski i k.....a kazda jedna gwizda ,a co najlepsze w tej nowej po lifcie tez gwizda zgrywam filmik
No nie gadaj, czyli garret daje ciala z turbinami, w Cromie nie mialem zadnego gwizdu.

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 13 lut 2014, o 15:21

przejechalem sie nowa iska,no fajnie sie jedzie,ale te automaty,a co najlepsze ze ta nowa iska nie byla zimna,tylko kolega przyjechal z nia do pracy i znowu wyszedlem na kretyna

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 13 lut 2014, o 15:23

jaromat pisze:przejechalem sie nowa iska,no fajnie sie jedzie,ale te automaty,a co najlepsze ze ta nowa iska nie byla zimna,tylko kolega przyjechal z nia do pracy i znowu wyszedlem na kretyna
Insignia po FL, jest dla mnie taka cukierkowa, starcila swoj zadziorny przod jak to maja Insiginie przed FL, jedynie co mi sie podoba, to przedni zderzak i tylny stop przyciemniany.

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 13 lut 2014, o 15:25

ogladalem iske fl w opc line,taka sobie ale przod mega i ta dokladka pod przedni zderzak z rodu steimnetza

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 13 lut 2014, o 15:26

jaromat pisze:ogladalem iske fl w opc line,taka sobie ale przod mega i ta dokladka pod przedni zderzak z rodu steimnetza
hehe, ale czekam na filmik, z gwizdajacje trubiny isce po FL :D

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 13 lut 2014, o 15:30

http://www.youtube.com/watch?v=WD9M36u6 ... e=youtu.be

-- 13 lut 2014, o 15:30 --

i co wy na to

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 13 lut 2014, o 15:31

jaromat pisze:http://www.youtube.com/watch?v=WD9M36u6 ... e=youtu.be

-- 13 lut 2014, o 15:30 --

i co wy na to

Zastrzeliles mnie tym teraz, nowe auto i to samo co w naszych.

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Luk » 13 lut 2014, o 15:38

bolek pisze:
http://tablica.pl/oferta/turbo-turbina- ... 9714eef250

Z tym świstem to może mu chodzi o lekki gwizd...jaki wężyk? Może to jest przyczyna? Może by do chłopa zadzwonić to coś więcej powie?
A może ktoś kumaty zadzwoni do tego gościa i zapyta o ten wężyk.

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 13 lut 2014, o 15:53

a mialem zostac saperem,gadalem z maistrem w oplu i powiedzial ze to norma,turbiny swiataja,a on wie kiedy turbo ma dosc

-- 13 lut 2014, o 15:53 --

bolek mi tez napisal ,ze mam uszkodzona turbine,hehe,turbo o zmiennych cos tam cos tam gwizdze,musze tylko iske nauczyc zeby gwizdala na ladne laski :lol:

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 13 lut 2014, o 15:55

jaromat pisze:a mialem zostac saperem,gadalem z maistrem w oplu i powiedzial ze to norma,turbiny swiataja,a on wie kiedy turbo ma dosc

-- 13 lut 2014, o 15:53 --

bolek mi tez napisal ,ze mam uszkodzona turbine,hehe,turbo o zmiennych cos tam cos tam gwizdze,musze tylko iske nauczyc zeby gwizdala na ladne laski :lol:
Turbina o zmiennej geometrii łopatek.

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 13 lut 2014, o 16:00

Cinek spij spokojnie,a uwierz ze moj serwis to bajka,ja ja przyjezdzam to reszta ma juz strach :lol:

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: Cinek » 13 lut 2014, o 16:04

jaromat pisze:Cinek spij spokojnie,a uwierz ze moj serwis to bajka,ja ja przyjezdzam to reszta ma juz strach :lol:
haha, wyszkoliles ich sobie :lol: :lol:
no to chyba zaczne spac spokojnie.

jaromat

Re: skarga,opinia na temat Insigni

Post autor: jaromat » 13 lut 2014, o 16:10

ja tylko sie przedstawiam telefonicznie.i kazdy wie jaka mam tablice rej.

-- 13 lut 2014, o 16:10 --

no dobra niech sie wojtassss wypowie

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”