Strona 1 z 1

Motor Show 2025

: 14 lis 2025, o 20:13
autor: dokia
Nikt nie chciał ze mną tam pojechać, ani razem pooglądać :(
Super impreza, w tym roku w biegu, więc tylko dzień otwarcia, ale w przyszłym roku cały weekend zarezerwuję :P
Można pojeździć za monety, można poupalać, można polatać helikopterem nad placem pokazów.

Wrzucam w udostępniony folder zdjęcia i filmy z pokazów dziś wykonane. Nie przeszłam wszystkiego, na pewno nie ma wszystkich aut, ale ilość koni drzemiących pod tymi maskami to już chyba w milionach ]:->
https://drive.google.com/drive/folders/ ... EDGIXv-T12

Re: Motor Show 2025

: 14 lis 2025, o 20:29
autor: Mateo
Skyline'em RB35 z piątego zdjęcia akurat miałem okazję sie przewieźć po Łodzi

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka


Re: Motor Show 2025

: 14 lis 2025, o 20:37
autor: dokia
Bo z rejestracją "E" jest mnóstwo pięknych aut tam, w tym mój Jaguar :) bo kot też z miasta Łodzi pochodzi :)

Re: Motor Show 2025

: 15 lis 2025, o 08:37
autor: MaTTy
Piękna sprawa 😁 Miałem jechać ale niestety wykonanie zlecenia mi przeszkodziło żeby sie pojawić 😂 Następny raz sobie dostosuje urlop 😂😂

Re: Motor Show 2025

: 15 lis 2025, o 09:28
autor: dokia
Jeszcze dziś i jutro jest, więc w weekend jak ktoś go ma też może podskoczyć