Strona 1 z 1

OPEL KLUB POLSKA - opelklub.net

: 29 gru 2014, o 16:56
autor: veron
Ponieważ wszyscy jesteśmy fanami marki Opel. Gorąco zapraszam na OPEL KLUB POLSKA.
Zbiera się tam wielu wielbicieli tej marki, właścicieli Insignii nie może zabraknąć :)

www.opelklub.net

Re: OPEL KLUB POLSKA - opelklub.net

: 30 gru 2014, o 00:49
autor: alex_k
Poprawcie serwis i traktowanie klientów, a dopiero pózniej zakładajcie oficjalne kluby!!!
Wasza marka idzie na dno. Szkoda bo od 2005 to miałem vectrę i dwie astry, a teraz insignie, astrę 3 i służbową astrę 4. I raczej już nie skorzystam :)




Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk