Strona 1 z 2

Typowo polskie....

: 27 sty 2015, o 14:26
autor: czaki
Miała być zimowa sesja z autkiem...a na horyzoncie lakiernik....

Podziękowania dla sku......a ,który grama godności i honoru nie ma w sobie....a wystarczyło zostawić nr tel z dopiskiem sorry....

Obrazek

Pozdr

Re: Typowo polskie....

: 27 sty 2015, o 14:53
autor: yerry
O żesz.... A jakiś monitoring jest na miejscu?

Wysłane z Xperii Z2

Re: Typowo polskie....

: 27 sty 2015, o 18:11
autor: peja-1991
u nas przed salonem ktoś 2 auta zarysował i dał w lota

Re: Typowo polskie....

: 27 sty 2015, o 19:31
autor: golywojtek
Mi tak samo ale nie aż tak jak tobie, bok zarysowany i to przed kościołem :x

Wysłane z mojego B15Q

Re: Typowo polskie....

: 27 sty 2015, o 19:54
autor: kiego
Współczuję,najgorszy u ludzi jest brak honoru i cywilnej odwagi...

Re: Typowo polskie....

: 27 sty 2015, o 20:59
autor: n3lly
U mnie podobnie , mniejsze rysy Ale mała ciekawostka: ktoś wymienił nawet podkladke pod tablicę rejestracyjna....domyślam się że stara pękła i tablica zapewne spadła więc trzeba było zatuszować

Re: Typowo polskie....

: 28 sty 2015, o 00:01
autor: cz@rny
golywojtek pisze:Mi tak samo ale nie aż tak jak tobie, bok zarysowany i to przed kościołem :x

Wysłane z mojego B15Q
Jaki jest morał... z jazdy do kościoła ?

Re: Typowo polskie....

: 28 sty 2015, o 06:00
autor: Grruby80
Pójdzie w przyszłą niedziele do spowiedzi i po sprawie

Re: Typowo polskie....

: 28 sty 2015, o 08:21
autor: golywojtek
Nie dam na tace, dam lakiernikowi

Wysłane z mojego B15Q

Re: Typowo polskie....

: 28 sty 2015, o 10:06
autor: czaki
Niestety monitoringu brak.....trzeba dojeździć do wiosny i lakiernik....cóż pozostało

Pozdr

Re: Typowo polskie....

: 28 sty 2015, o 16:48
autor: kicaj
co prawda nie isia ale mi takie esy floresy wyszły...
jestem ciekaw czym to zrobione, ma ktoś pomysł?

Re: Typowo polskie....

: 28 sty 2015, o 17:02
autor: hajt
kluczykiem od samochodu...

Re: Typowo polskie....

: 28 sty 2015, o 19:00
autor: jaromat
to nie tylko w pl

Re: Odp: Typowo polskie....

: 28 sty 2015, o 22:52
autor: kicaj
Ano Berlin się kłania...
Auto było zaparkowane wzdłuż drogi...
Widać ktoś zazdrości

Sent from mobile.

Re: Typowo polskie....

: 31 sty 2015, o 21:20
autor: Kot
O jak pięknie i ja się załapałem wczoraj niestety jakiś szmaciarz porysował auto ... :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pop/... /... chyba skakał po tym aucie :cry:

-- 31 sty 2015, o 21:20 --

Jak widać podkład to lakier ?

Re: Typowo polskie....

: 31 sty 2015, o 21:27
autor: Cinek
Grzegorz mi to wyglada na psa, ze chcial wskoczyc i pazurami rysowal.
Mysle ze papier wodny 2500 i potem spolerowac i powinno wzglednie zniknac, napisz do Wojtassa to sie wypowie.

Re: Typowo polskie....

: 31 sty 2015, o 21:34
autor: Kot
Raczej kot mi śpi zawsze na bagażniku ; / a pies trzyma się z daleka czas parkować do garażu .

Re: Typowo polskie....

: 31 sty 2015, o 21:56
autor: Luki
Grzesiek nie odbierz tego złośliwie bo po prostu chciałbym się raz na zawsze dowiedzieć jak to z tym jest: zderzak miałeś malowany ? jeśli nie to czy masz pewność, że nie ? bo widać różnicę w odcieniu między zderzakiem i błotnikiem co u mnie też widać a znowu na forum ktoś mnie opierdzielił, że malowany i koniec ;)

Re: Typowo polskie....

: 31 sty 2015, o 22:01
autor: Kot
Był malowany przez poprzedniego właściciela miał przecierkę ale niegroźną z tego co było na foto 2 głębokie dziary

Re: Typowo polskie....

: 31 sty 2015, o 22:03
autor: Luki
Rozumiem także działasz na moją nie korzyść no ale lepiej być świadomym co się ma :D