Niedługo wybieram się do Gdańska i tak sobie pomyślałem, że może skorzystam ze słynnej "siódemki" na odcinku Płońsk - Gdańsk.
Jak teraz wygląda przejazd tą trasą ? Już ładnych parę lat minęło odkąd ostatnio tam jechałem i wtedy było długo i niebezpiecznie (wyprzedania na trzeciego i inne takie...). Nie było jeszcze odcinków dwupasmowych.
Jazda autostradą mnie nudzi
Jeśli ktoś w tym roku ten szlak przemierzał prośba o jakieś info co i jak
jeszcze parę lat musi minąć zanim wszystko tam ogarną. A jest juz chyba sporo gotowych odcinków dwupasmowych?


