OLO85 pisze:"do odważnych świat należy" bardziej bym się skłaniał, że ten tekst pasuje do ogólnie pobytu we Francji podczas Euro niż podróż Insignią 4t km

ps: masz bilety?
Niestety jest tak jak mówisz, jeden z moich kolegów zrezygnował z wyjazdu, twierdząc że nie chce ryzykować. Co do biletów to mam, bez nich bym nie jechał
coolmobil pisze:Jadąc przez Belgię polecam zahaczyć o Brugie. Piękne miasto, Belgijska Wenecja. Niesamowity wybór piw w pubach i pełno sklepów z czekolada. Dla każdego coś przyjemnego.
Brugia trochę daleko. Z chęcią bym pojechał, ale niestety kolegi żona musi wrócić w poniedziałek do pracy, więc musimy wracać do PL. Gdyby nie to że musimy wracać przed 20.06 to pojechałbym na mecz Polska- Ukraina. .......bilety już sprzedałem
Przeraża mnie trochę trasa Nicea- Paryż, wyjeżdżamy z samego rana, prawie 900km, wpadamy na mecz, potem hotel i rano do PL.