--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuWybór TV
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Wybór TV
W związku z tym, że jestem kompletnie zielony pod względem sprzętu RTV chciałbym abyście pomogli mi doradzić w wyborze TV.
Jedyne co wiem, to:
-okolice 40"
-cena do 2 k zł
Sprzęt będzie używany sporadycznie, do oglądania w wolnych chwilach, czasem jakiś film z laptopa.
Jaka marka, jaka rozdzielczość, na co zwrócić uwagę, itp. ?
Jedyne co wiem, to:
-okolice 40"
-cena do 2 k zł
Sprzęt będzie używany sporadycznie, do oglądania w wolnych chwilach, czasem jakiś film z laptopa.
Jaka marka, jaka rozdzielczość, na co zwrócić uwagę, itp. ?
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Wybór TV
W tej cenie najlepsze (moim zdaniem) to:
http://www.ceneo.pl/23207453#tab=spec - lekko powyżej 2k,
http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-a ... F6320AWXZH - mieści się w 2k

http://www.ceneo.pl/23207453#tab=spec - lekko powyżej 2k,
http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-a ... F6320AWXZH - mieści się w 2k
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Wybór TV
A jakiś argument, żebym mógł być również mądry w sklepie przy kupnie ? 
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Wybór TV
argumentem jest przede wszystkim wyposażenie oraz jakość za przystępną cenęAlex pisze:A jakiś argument, żebym mógł być również mądry w sklepie przy kupnie ?
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
bolek
Re: Wybór TV
Sorki Wojtku ale handluje na codzień sprzętem samsunga i nie polecam,reklamacje tego badziewia dzień w dzień,branża gsm
Kupowałem rok temu tv i korzystałem z forum http://www.hdtv.com.pl jako pomoc w wyborze oraz żrodlo wiedzy na temat szkiełek i wybrałem Panasonica .Jestem zachwycony,poleciłem również tą zapomńianą jakby na to nie patrzeć firmę znajomym którzy byli na kupnie i wszyscy są zadowleni ze swoich tv. http://allegro.pl/plazma-3d-panasonic-t ... 41564.html uwazam ze warto dołożyć 600zł lub http://allegro.pl/tv-plazma-panasonic-t ... 11645.html
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Wybór TV
ja mam w domu Samsunga i LG.
Telewizory nie psują się tak jak telefony
Telewizory nie psują się tak jak telefony
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
bolek
Re: Wybór TV
Może i jest w tym troche prawdy ,ja mam drugi telewizor 7 letnią plazme Lg i 0 wypalonych pikseli działa jak nowa , natomiast co do samsunga to może takie zboczenie zawodowe 
- yerry
- Prezes ICP
- Posty: 6192
- Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
- Auto: Insignia B GS
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 26 razy
- Otrzymał piwo: 99 razy
- Kontakt:
Re: Wybór TV
Również używam dwóch, już 3-letnich Samsungów z serii wcześniejszej niż powyżej, to jest D6500 i nie mogę złego słowa powiedzieć. Sprawują się bardzo dobrze, zero jakichkolwiek problemów.
Jeśli szukasz telewizora i planujesz podłączyć go do internetu, zwróć uwagę aby miał obsługę HbbTV (telewizja hybrydowa) - przy zakupie nowego TV warto zadbać o tę funkcjonalność.
Kolejna sprawa to obsługa protokołu HDMI-CEC. Jeśli planujesz podłączyć TV do jakiegoś zestawu kina domowego lub wieży to obsługa tego standardu umożliwi Ci sterowanie TV jednym pilotem wraz z kinem czy innym sprzętem AV. Do tego również obsługa ARC czyli zwrotny kanał audio z TV do zestawu zewnętrznego po HDMI jest niezbędny.
Aktualna wersja standardu HDMI to 1.4, najnowszy TV powinien być wyposażony w złącza HDMI pracujące w tej wersji.
Jeśli szukasz telewizora i planujesz podłączyć go do internetu, zwróć uwagę aby miał obsługę HbbTV (telewizja hybrydowa) - przy zakupie nowego TV warto zadbać o tę funkcjonalność.
Kolejna sprawa to obsługa protokołu HDMI-CEC. Jeśli planujesz podłączyć TV do jakiegoś zestawu kina domowego lub wieży to obsługa tego standardu umożliwi Ci sterowanie TV jednym pilotem wraz z kinem czy innym sprzętem AV. Do tego również obsługa ARC czyli zwrotny kanał audio z TV do zestawu zewnętrznego po HDMI jest niezbędny.
Aktualna wersja standardu HDMI to 1.4, najnowszy TV powinien być wyposażony w złącza HDMI pracujące w tej wersji.
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/
https://insipro.pl/
-
Luk
- Użytkownik
- Posty: 911
- Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
- Auto: opel
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: Wybór TV
Bolek czy telefonami też handlujesz, szukam czegoś ciekawego z dual sim tylko żeby był on aktywny. Możesz cos polecić? Jedyne co znalazłem z dual sim aktywnym to SAMSUNG GALAXY S4 MINI DUOS DUAL SIM i9192.bolek pisze:Sorki Wojtku ale handluje na codzień sprzętem samsunga i nie polecam,reklamacje tego badziewia dzień w dzień,branża gsm
-- 19 lis 2013, o 14:35 --
Ja osobiście polem Samsunga, mam model EU55D8000 telewizor bajka, z wifi, dostęp do wszystkiego przez sieć. Mam go 2 lata i jak na razie wszystko ok.
-
bolek
Re: Wybór TV
PWluk59 pisze:Bolek czy telefonami też handlujesz, szukam czegoś ciekawego z dual sim tylko żeby był on aktywny. Możesz cos polecić? Jedyne co znalazłem z dual sim aktywnym to SAMSUNG GALAXY S4 MINI DUOS DUAL SIM i9192.bolek pisze:Sorki Wojtku ale handluje na codzień sprzętem samsunga i nie polecam,reklamacje tego badziewia dzień w dzień,branża gsm
.
-
picky
Re: Wybór TV
Jeśli chodzi o kamerę w telewizorze i mikrofon to poczytajcie sobie w necie o tych dodatkach. Łatwo można przejąć nad tym kontrolę i szpiegować.
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Wybór TV
Prawda, mam kino domowe samsunga 6 lat i nic, 2 telewizory Lg (5 lat juz służa) i 3 kupiony 2 tygodnie temu.peja-1991 pisze:ja mam w domu Samsunga i LG.
Telewizory nie psują się tak jak telefony
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Wybór TV
No dobra, dzięki Panowie za wszelkie wskazówki. Wezmę pod uwagę Samsunga i LG w takim razie. Gdy ostatnio byłem w punkcie, skupiłem się na tych trzech modelach. Ktoś coś więcej może o nich powiedzieć, który byłby "najlepszy" czy mam rzucać monetą bo wszystko jedno ? 
1.
2.
3. Mój faworyt
1.
2.
3. Mój faworyt
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Wybór TV
nie czytając żadnej specyfikacji, pewnie mają bardzo podobne funkcje.
LG na plus wygląd
LG na plus wygląd
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

