Strona 1 z 2

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2013, o 09:20
autor: alex_k
Wojtek, serdeczne dzięki. Również życzę wszystkim wszystkiego najlepszego.

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2013, o 10:24
autor: osa
To i ja przyłączam się do życzeń. Pogodnych, radosnych Świąt w gronie znajomych i rodziny, a w nowym roku samej przyjemności z jazdy autem :)

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2013, o 12:03
autor: Cinek
Najserdeczniejsze życzenia
Cudownych świąt Bożego Narodzenia,
Ciepła i wielkiej radości,
Miłych oraz hojnych gości,
Pod choinką dużo prezentów,
A w Waszych sercach wiele sentymentów!

Wesołych Świąt!!!

Obrazek

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2013, o 12:07
autor: Luk
Najpiękniejszych,
najszczęśliwszych,
rodzinnych i obfitych w prezenty
ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
oraz dosiego Roku 2014
wszystkim obecnym i przyszłym użytkownikom Insigni
życzy
Łukasz

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2013, o 12:58
autor: bolek
Ja również Życzę Wam Zdrowych Wesołych Świąt

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2013, o 13:00
autor: pablosss123
Zdrowych, wesołych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech będą one okazją do zadumy,
ale i radości z rodzinnego spotkania.
Niech przyniosą wytchnienie
od codziennych zmagań i trosk.
Oby magia Bożego Narodzenia
przetrwała w nas jak najdłużej!
- Cezary z rodzinką
:!: :D

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2013, o 13:17
autor: yerry
I ode mnie dla Was, najlepsze życzenia - zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :)

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2013, o 14:12
autor: tomkod
Dzieki i wzajemnie dla wszystkich obecnych i przyszłych członków :P
Niech się wiedzie!!

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2013, o 14:49
autor: steq
Z okazje Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam,
aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła
i ciepła rodzinnej atmosfery,
a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2013, o 15:49
autor: jarecki
Renifer Rudolf już grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta, niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt - ja dziś Wam życzę Wesołych Świąt!
Panowie wszystkiego najlepszego. :D

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 25 gru 2013, o 00:49
autor: peja-1991
Dzięki wszystkim za życzenia.
Również życzę wszystkiego co najlepsze

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 25 gru 2013, o 11:38
autor: picky
Również dziękuję i życzę radosnych, spokojnych szczególnie z myślą o Insi ;) Świąt.
Pozdrawiam

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 1 sty 2014, o 01:32
autor: alex_k
100 lat!!!!!!!!!!!!!!

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2014, o 16:09
autor: jaromat
Chacialbym zyczyc wam Zdrowych Wesolych Pogodnych Swiat Bozego Narodzenia w rodzinnej armosferze oraz Szczesliwego Nowego Roku 2015

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2014, o 16:43
autor: yerry
Wesołych i spokojnych Świąt :)

Wysłane z Xperii Z2

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2014, o 18:22
autor: Cinek
When na dworze bialy snow wtedy christmas swieta sa, christmas tree ma bombek w brod a na table pelno food. Karp fish swimming in the woda, kill him bedzie very szkoda. When na niebie star zaswieci Santa leci to the dzieci. I wish zdrowia dla all you and szczesliwy New year too!

Zdrowia wszystkim :) ;) ;)

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2014, o 19:00
autor: Mikołaj
Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów,dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!
Wesołych Świąt :) ;) :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2014, o 22:21
autor: szogi84
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich klubowiczów i forumowiczów

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 24 gru 2014, o 22:45
autor: k.olix
Wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i bezawaryjnej jazdy.

Re: Święta Bożego Narodzenia

: 25 gru 2014, o 07:01
autor: 7ups
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia