

dzieła mojego znajomego.
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebookudokladnie, podziwam go, tutaj jeszcze inne jego dzielapeja-1991 pisze:ma gość talent
Tak pasjonat,i nie dam zlego slowa powiedziec na Fiata,nie jest idealny,ale nigdy nie zawiodl,czy to croma,stilo,cc,grande punto.Radek_TRN pisze:Widzę że pasjonat Fiataaż mi się przypomniał mój Stilo...
Wysłane z mojego SM-N9005
Moge CIe skontaktowac ze znajomym ktory to maluje, lub daj foto i opis jak bys to widzial i mu przesle info.wojtassss pisze:Jest w stanie narysować coś takiego ze zdjęcia? Odpłatnie oczywiście
Naskrobane z telefonu by tapatalk
Prezent dla znajomego kolegi, bo auto ma 4 lata i milion kilometrow i musi zmienic na nowy a nie chce, wiec mu daja pamiatke w postaci malunku, na zywo jeszcze lepsze wrazenie daje.Engine1992 pisze:No ma talent, to prawda. Kawał Volva FHmoże do firmy pomyślę o takim dziele
