dziekuje wszystkim za gratulacje
a o to nasza perełka

Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
dziekuje, moze jakis spot w kwietniu, bo od 11 kwietnia bede w PL?luk59 pisze:Super wielkie gratulacje dla całej rodzinki
Pewnie że jestem chętny, myślę że może jeszcze kogoś się uda skrzyknąćCinek pisze: dziekuje, moze jakis spot w kwietniu, bo od 11 kwietnia bede w PL?
od 14 kwietnia czy pozniej?luk59 pisze:Pewnie że jestem chętny, myślę że może jeszcze kogoś się uda skrzyknąćCinek pisze: dziekuje, moze jakis spot w kwietniu, bo od 11 kwietnia bede w PL?