Strona 1 z 2
Chwale sie
: 6 lut 2014, o 23:40
autor: Cinek
ze dzisiaj o 18:45 zostalem tata, Emilki mierzącej 54 cm i wadze 3,55kg, mama i mała sie maja dobrze.
dziekuje wszystkim za gratulacje
a o to nasza perełka

Re: Chwale sie
: 7 lut 2014, o 00:18
autor: Luk
Super wielkie gratulacje dla całej rodzinki

Re: Chwale sie
: 7 lut 2014, o 00:37
autor: Cinek
luk59 pisze:Super wielkie gratulacje dla całej rodzinki

dziekuje, moze jakis spot w kwietniu, bo od 11 kwietnia bede w PL?
Re: Chwale sie
: 7 lut 2014, o 00:46
autor: bolek
Gratulacje! Coś pięknego zostać Tatą

Re: Chwale sie
: 7 lut 2014, o 05:36
autor: Radek_TRN
Gratulacje!!
Wysłane z mojego SM-N9005
Re: Chwale sie
: 7 lut 2014, o 07:52
autor: macsik
Gratulacje! Niech mała rozwija się w zdrowiu i niech przynosi Wam dużo radości.
Re: Chwale sie
: 7 lut 2014, o 08:14
autor: tomkod
Gratki

- Tez czekam jeszcze miesiac

Zdowia i powodzenia!
Re: Chwale sie
: 7 lut 2014, o 08:25
autor: Grzegorz
No to gratulacje.
Sam jestem ojcem więc ucz się cierpliwości, bo się może przydać.
Drugie w drodze u mnie ale 7 tydzień dopiero, więc trochę czasu jeszcze mam

Re: Chwale sie
: 7 lut 2014, o 08:37
autor: peja-1991
Gratulacje. Pozostaje mi życzyć dużo zdrowia zarówno dla mamy jak i córki oraz jak najmniej nieprzespanych nocy.
Córeczka tatusia będzie na bank

Re: Chwale sie
: 7 lut 2014, o 09:05
autor: kiego
Gratulacje,oraz duzo zdrowia i dla malutkiej i szybkiego powrotu do formy dla malzonki

Re: Chwale sie
: 7 lut 2014, o 15:56
autor: jarecki
Gratulacje

Re: Chwale sie
: 9 lut 2014, o 22:01
autor: Luk
Cinek pisze:
dziekuje, moze jakis spot w kwietniu, bo od 11 kwietnia bede w PL?
Pewnie że jestem chętny, myślę że może jeszcze kogoś się uda skrzyknąć
Re: Chwale sie
: 9 lut 2014, o 22:32
autor: Cinek
luk59 pisze:Cinek pisze:
dziekuje, moze jakis spot w kwietniu, bo od 11 kwietnia bede w PL?
Pewnie że jestem chętny, myślę że może jeszcze kogoś się uda skrzyknąć
od 14 kwietnia czy pozniej?
Re: Chwale sie
: 9 lut 2014, o 22:40
autor: Luk
dla mnie obojętne, trzeba zgadać się z kolegami i zrobić małego spota
Re: Chwale sie
: 9 lut 2014, o 22:43
autor: peja-1991
koniec OT
Panowie wrzućcie temat w odpowiedni dział.
Re: Chwale sie
: 10 lut 2014, o 07:48
autor: golywojtek
Gratulacje

Ja się dopiero będę

starał
Ale za to mamy naszą Mis Insigni (Może to i w nim była napoczęta

)
Re: Chwale sie
: 10 lut 2014, o 10:13
autor: ewuschris
Cinek wielkie gratulacje ,mnie tez urodziła sie córka(Emily-Jessica) 3 stycznia miała 3kg752g rozmiarow nie podali bo nie robią ,robia dopiero w 7-8 tygodniu,jeszcze raz gratuluje
Re: Chwale sie
: 14 lut 2014, o 16:26
autor: Radekczpl
Gratulacje, niech rosnie zdrowo.

Re: Chwale sie
: 21 gru 2014, o 15:16
autor: Cinek
No i mala ma juz ponad 10 miesiecy, i mieliscie racje córa tatusia, musi widziec jak auto wyjezdza i wjezdza do garazu, jak cos skrecam tez musi widziec, bo zaraz placz jak nie widzi.
A mamusia zla bo kupuje zabawki, a mala woli srubokrety

Re: Chwale sie
: 21 gru 2014, o 19:48
autor: juras1976
Gratulacje dla całej rodzinki
