Strona 1 z 9
Skarga,opinia na temat Insigni
: 9 lut 2014, o 08:32
autor: Cinek
jak w temacie. Napisalem oficjalne pismo do GM w Belgii ze jestem wyjatkowy zawiedziony Insignia. Ze w ciagu roku wymieniono juz eflektor,przekladnie kierownicza, turbina glosno pracuje,lakier jest jak papier i przednik zderzak wyglada na 200 tys km a nie 26 tys km,i dopisalem ze mam ochote auto tak szybko sprzedac jak kupilem. to odpisali ze rozpatruja moja spraweI skontaktuja sie z serwisem w ktorym auto bylo robione( to im napisalem ze ten serwis nie jest kompetentny poniewaz drugi raz zostaly wgniecione zgrzewy pod progami,ubrudzona skóra, i pelno rysek na drzwiach,i dołączyłem i fotki) i do 14 lutego bedzie odpowiedz z ich strony. Takie samo pismo poszlo do Szwajcarii,poniewaz dostalem ankiete o zadowleniu z pracy serwisu i Insigni.
Niestety nie lubie jak ktos nie szanuje mojej wlasnosci, i trafili na osobe, ktora nie daje sobie dmuchac w trąbke.
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 9 lut 2014, o 09:08
autor: Cinek
wojtassss pisze:Powodzenia i będę śledził
Naskrobane z telefonu by tapatalk
Skoro chca mojej opini dostali ją, wpierw dostane odpowiedz z Belgisjkiego GM(do tego piątku), a zapewne pozniej z Szwajcarii.
Auto jest jeszcze nowe(1 rok), to trzeba walczyc o swoje.
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 11 lut 2014, o 17:42
autor: jaromat
masz 100 % racje
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 11 lut 2014, o 18:03
autor: Cinek
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 11 lut 2014, o 18:56
autor: Kali
Sprzedajcie w cholere te diesle. Zycie jest zbyt krotkie na takie meki

Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 11 lut 2014, o 18:59
autor: Niedzwiedz
Zwykły obiaw gwizdajacej Turbiny. Łopatki czy tam wirnik są posttzepione i dlatego lekko gwizda mi się tak stało jak pęk wąż od turbo i musiało zaciągnąć lewego powietrza ale sprawdzana była i ciśnienie podaje prawidłowe.
Wysłane przy użyciu Tapatalka.
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 11 lut 2014, o 19:29
autor: bolek
Kali pisze:Sprzedajcie w cholere te diesle. Zycie jest zbyt krotkie na takie meki

Dobrze że 2.0T się nie psują , Jak Ci łańcuch zęby wybije to implanty będą droższe od tej naszej turbiny
sorki za OT ale się lekko napiąłem

Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 11 lut 2014, o 20:07
autor: Kali
To po co sie czaisz na 1.4T z lancuchem? Tez moze strzelic

Awaryjne sa wszystkie silniki w insigni bez wyjatkow, ale niektore sa chociaz laskawe akustycznie.
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 11 lut 2014, o 20:17
autor: peja-1991
1,4 jest chyba tak jak 1,6 na pasku a nie na łańcuchu - przynajmniej tak mówią w intercarsie
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 11 lut 2014, o 20:46
autor: bolek
Kali pisze:To po co sie czaisz na 1.4T z lancuchem? Tez moze strzelic

Awaryjne sa wszystkie silniki w insigni bez wyjatkow, ale niektore sa chociaz laskawe akustycznie.
Czaje się z biedy,bo nie stać mnie na 2.0T 4x4 i utrzymanie tego ,musiałbym wydawać ok 2.5 tyś.zł na PB miesięcznie jeżdżac 2.0T , Dziękuje

Ale już pomijając OT kolega ma naprawdę nieszczęście ,bo od pierwszego miesiąca ma problemy z Insignią i tylko współczuć ,tyle kasy wydane i taki zonk.Nam nie pozostaje nic innego jak kibicować i trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy.
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 11 lut 2014, o 21:28
autor: Kali
Peja 1.4T jest na pewno na lancuchu.
Bolek to ja bym musial chyba zrobic screeny z myopelservice i dac je gdzies podpiete na forum, zeby sie kazdy mogl pocieszyc, ze w sumie niewiele mu rzeczy wymieniono.
Magiel, reflektor i turbina to teoretycznie nie jest duzo. A delikatny lakier to ma chyba kazdy z nas.
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 11 lut 2014, o 21:38
autor: peja-1991
Kali pisze:Peja 1.4T jest na pewno na lancuchu.
Kali masz rację - IC musiał mieć błąd.
A14NET jest na łańcuchu a A16LET na pasku
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 12 lut 2014, o 08:59
autor: Cinek
wojtassss pisze:Mam identycznie Cinek. Normalnie jakbyś nagrał moje auto.
Powaznie? Wiem ze Bolkowi tez gwizda,tylko mnie to irytuje, bo w innych autach mialem cisze.
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 12 lut 2014, o 09:08
autor: tomkod
U mnie tez na zimnym chodzi troche jak traktor ale na tym nagraniu to chyba sciany tak rezonuja bo wydaje sie ze to jakis TIR wlasnie odpalil

Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 12 lut 2014, o 09:12
autor: Cinek
tomkod pisze:U mnie tez na zimnym chodzi troche jak traktor ale na tym nagraniu to chyba sciany tak rezonuja bo wydaje sie ze to jakis TIR wlasnie odpalil

Duzo sciana rezonuje,ale wtedy dobrze turbo slychac. Serwis rozkrecal i twierdza ze turbo w 100% jest ok.
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 12 lut 2014, o 09:43
autor: Luk
U mnie jest podobnie, jak się spotkamy na spocie to sobie porównasz

Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 12 lut 2014, o 12:13
autor: Cinek
luk59 pisze:U mnie jest podobnie, jak się spotkamy na spocie to sobie porównasz

tez Ci gwizda na zimnym??A jaki masz przebieg,bo ja mam 27 tys km, i auto jest z grudnia 2012.
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 12 lut 2014, o 12:31
autor: Luk
Ja zauważyłem od przebiegu około 8 tys. - kiedyś jak przeczytałem twój mail

, teraz mam 14 i za chwilę jadę na przegląd to powiem żeby sprawdzili.
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 12 lut 2014, o 12:40
autor: Cinek
luk59 pisze:Ja zauważyłem od przebiegu około 8 tys. - kiedyś jak przeczytałem twój mail

, teraz mam 14 i za chwilę jadę na przegląd to powiem żeby sprawdzili.
U mnie sie pojawilo przy 15 tys km, bedac na wakacjach w Polsce, bylem w 2 serwisach sprawdzili turbo i ponoc jest ok.
Re: skarga,opinia na temat Insigni
: 12 lut 2014, o 12:49
autor: jaromat
zaraz bede odpalal swoja i zobacze,2 dni nie odpalana