Strona 1 z 1
Chwalę się i ja :-)
: 14 kwie 2014, o 08:12
autor: tomkod
Witam po dłuższej przerwie.
W moim życiu zaszły duże zmiany jak również w życiu byłej już Insigni - ale o tym gdzie indziej.
Tutaj chciałem zakomunikować ze 17 marca 2014 zostałem dumnym ojcem malej Maji.
Mala przyszła na świat o 5:55 w słusznej wadze 3970g

Zdrowa i to jest moim największym szczęściem.
Re: Chwale sie i ja :)
: 14 kwie 2014, o 08:15
autor: Luk
Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego.
Re: Chwale sie i ja :)
: 14 kwie 2014, o 09:02
autor: wojciechhh
Gratulacje
Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka
Re: Chwale sie i ja :)
: 14 kwie 2014, o 09:45
autor: Grzegorz
Gratulacje tato. Korzystaj póki możesz, bo z wiekiem coraz bardziej da popalić.
Ja mam trzylatka, więc miło wspominam okres do roku, kiedy mały nie był samodzielny. Eldorado się skończyło i muszę mieć oczy dookoła głowy, bo brojarz z niego niezły

Re: Chwale sie i ja :)
: 14 kwie 2014, o 14:11
autor: kiego
Gratulacje

Re: Chwale sie i ja :)
: 14 kwie 2014, o 14:37
autor: bolek
Gratulacje! od zawsze marzyłem o córce a mam dwóch synów 2 i 5 lat

,zazdroszcze w dobrym tego słowa znaczeniu

Re: Chwale sie i ja :)
: 14 kwie 2014, o 16:59
autor: jarecki
Gratulacje, niech sie chowa zdrowo

Re: Chwale sie i ja :)
: 14 kwie 2014, o 18:26
autor: peja-1991
gratulacje - dużo zdrowia dla Maleństwa i Mamy oraz dużo cierpliwości dla Ciebie i małżonki

Re: Chwale sie i ja :)
: 14 kwie 2014, o 18:38
autor: steq
Gratuluje ślicznej córci - oby chowała się w zdrowiu - bo to najważniejsze

Jeśli to Twoje pierwsze dziecko - to nie zazdroszczę tylko jednego - nie przespanych nocy

ale to drobiazg

Re: Chwale sie i ja :)
: 14 kwie 2014, o 19:05
autor: Radek_TRN
Gratulacje
Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Re: Odp: Chwale sie i ja :)
: 14 kwie 2014, o 19:39
autor: osa
Pociechy z dziewczyny i gratulacje
Wysłane z Note
Re: Chwale sie i ja :)
: 14 kwie 2014, o 20:04
autor: P405
Gratulacje i zdrówka dla wszystkich.
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Re: Chwale sie i ja :)
: 15 kwie 2014, o 10:10
autor: tomkod
Dzieki panowie! Obecnie nie mam czasu na nic innego bo praca a później mala. Ale w miarę upływu czasu postaram sie więcej udzielać.
Re: Chwale sie i ja :)
: 28 kwie 2014, o 11:21
autor: maniunio57
maleństwo super

mam nadzieję ,że tatuś też

ja już w tym wieku, że czekam na wnuki(na razie się nic nie zanosi)
Re: Chwale sie i ja :)
: 28 kwie 2014, o 19:54
autor: picky
Gratuluje, słodkie maleństwo. Pozdrawiam szczęśliwego Ojca.
Re: Chwale sie i ja :)
: 29 kwie 2014, o 07:45
autor: 7ups
Gratulacje
