Strona 1 z 1

Prezent

: 24 lis 2021, o 23:07
autor: Grzesaksal
Pochwalę się prezentem urodzinowym :)Obrazek

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Re: Prezent

: 24 lis 2021, o 23:10
autor: mazmarcin
No no gratki. To musi być jakiś równy geburstag ;)

Re: Prezent

: 24 lis 2021, o 23:18
autor: Grzesaksal
Trafiłeś ;)

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Re: Prezent

: 28 lis 2021, o 23:48
autor: Terfice
Ktoś sie postarał ciekawy pomysł. No i wszystkiego dobrego:)