--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

ŚWIĘTA 2021

...na tematy kwadratowe i podłużne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mateo
Klubowicz
Posty: 2216
Rejestracja: 1 wrz 2021, o 11:57
Auto: INSIGNIA GS
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2018
Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=9254
Miasto: Racibórz
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 20 razy

ŚWIĘTA 2021

Post autor: Mateo » 23 gru 2021, o 11:17

Z okazji nadchodzących świąt chciałbym wszystkim użytkownikom, klubowiczom i zapaleńcom życzyć wszystkiego co najlepsze w te święta i nie tylko w okresie świąt ale także każdego dnia. Zdrowia i czasu spędzonego z rodziną.

Aby nasze Autka dawały nam frajdę z jazdy, i abyśmy na forum mieli więcej tematów z modyfikacji niż z napraw :)



Obrazek

Khemlish
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 19 maja 2018, o 00:25
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Pomorskie
Postawił piwo: 1 raz

Re: ŚWIĘTA 2021

Post autor: Khemlish » 23 gru 2021, o 12:11

Witam, w kwestii modyfikacji to wydaje mi się że temat jest hmmm Obrazek ograniczony. Tematy napraw się przydają, dzięki czemu można podpatrzeć jak już ktoś coś naprawił i nie trzeba jechać do mechanika. Uważam że gdy się naprawia samochód samemu to jest to przyjemne oraz mamy pewność że nikt nasz nie naciągnie zaś zdobyta wiedza jest nie zastąpiona.
To tak na wstępie a co do świątecznych życzeń ja również życzę wszystkiego najlepszego, paliwa taniego, auta niskiego, feli szerokiej, jazdy bardziej bokiem, zero szpachli na nowej furze i przelotu w kwasowej rurze, gumy nie do zajechania i dobrego silnika bez oleju brania :D najlepszego wszystkim, udanych świąt :D

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka


carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”