--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------------------ŚLĄSKI SPOT ICP -12 maja - INFO
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Opinia o ogłoszeniu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gacek_Moto69
Klubowicz
Posty: 103
Rejestracja: 2 kwie 2024, o 17:19
Auto: Insignia
Kod silnika: F20DVH
Rok produkcji: 2020
Moje auto: viewtopic.php?f=53&t=10078
Miasto: Radzionków (śląskie)
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Opinia o ogłoszeniu

Post autor: Gacek_Moto69 » 11 kwie 2024, o 15:28

Bez oglądania czegokolwiek i zastanawiania się wiadomo że to najpewniejsza oferta z tych 4, krajowe 1 właściciel, zostawiony w rozliczeniu za inne auto, więc i prześwietlone przez serwis pod każdym kątem, przyjeżdżasz i pytasz gdzie się podpisać po wcześniejszym zbiciu tej nieco zawyżonej ceny

lollo
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2024, o 23:52
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2019
Miasto: Trzebinia

Re: Opinia o ogłoszeniu

Post autor: lollo » 9 maja 2024, o 08:14


Marek1972
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: 17 mar 2023, o 19:20
Auto: Insignia2019
Kod silnika: B15XFL
Rok produkcji: 2018
Miasto: Opole
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Opinia o ogłoszeniu

Post autor: Marek1972 » 9 maja 2024, o 13:26

GACEK. Wiesz jak wyglądało w moim przypadku prześwietlenie mojego auta przez serwis ,które zostawiłem w rozliczeniu, kupione jako nowe w tym też serwisie. Przyszedł pan i powiedział, obchodząc w koło, iż nie ma do czego się przyczepić, ale użyje miernika. Zrobił to w kilku miejscach jakby od niechcenia , potem zajrzał do środka otwierając drzwi kierowcy , pod maskę zerkając i to całe prześwietlenie . To mój akurat przypadek, auto było trzyletnie z przebiegiem 60tys , fakt stan idealny , ale mimo to myślałem, że będą trzepać, nawet na warsztat nie wjechali . Bardziej chodziło im o cenę, otworzył książkę ,podał cenę na jaką warta ceni ten rok i tyle . Dołożył symbolicznie i poszła , więc nie kierowałbym się tym iż jak zostawione w rozliczeniu to prześwietlone na medal ,bo osobiście widziałem takie co w opisie wystawiali bezwypadkowe ,a na bank były lakierowane🖐

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8526
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 199 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Opinia o ogłoszeniu

Post autor: dokia » 9 maja 2024, o 14:25

Bezwypadkowe to nie bezkolizyjne. Ludzie tego nie chcą rozróżnić, np stoisz dobrze na parkingu pod marketem, ktoś otrze, musisz lakierować, ale to nie znaczy że był jakiś wypadek. Wypadek jest wtedy gdy są poszkodowani potrzebujący pomocy lekarskiej, jak pykną się dwa auta noskami na skrzyżowaniu, lub jeden drugiemu noskiem w tyłek, to jest to kolizja a nie wypadek jeśli nic nikomu nie jest.
Radio 357 :)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakup Insigni”