--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Opel Insignia Kombi 2.0 130 KM sps-snipers

ODPOWIEDZ
Sps-snipers

Opel Insignia Kombi 2.0 130 KM sps-snipers

Post autor: Sps-snipers » 27 paź 2017, o 18:40

IMG_20170620_155335.jpg
Kupiona w maju. Oglądałem jednego dnia 3 sztuki i następnego w komisie 2.
Komis odpuściłem bo komisy są bee.
A z tych trzech sztuk wybrałem jedną,ponieważ stwierdziłem,że szkoda mi czasu i kasy na paliwo a prze zakupie i tak trzeba dołożyć a psychologicznie idzie każdego poznać czy łże jak z nut :D
Od tego czasu zrobiłem 6 tyś.km
CO zrobiłem ?
Psiknąłem u znajomego 4 elementy ponieważ była porysowana oraz zostało spolerowany lakier.
Wymieniłem obydwie obudowy pilota ( bo powyrywałem guziki z bagażnika).
CHwile od zakupu padł akumulator ( zwarcie na celi)
wymieniłem 2 sprężyny z tyłu ,gdyż były pęknięte ( właściciel na bank nie wiedział a serwisował w aso) .
Więc zrobiłem to sobie sam w garażu ( max 2 h roboty )
Oczywiście wymieniałem olej i wszystkie filtry.
A przy następnej wymianie ,zrobię uszczelke smoka.
Oleje i filtry ( wszystkie filtry) planuje wymieniać max co 12 tyś a olej zdecydowanie wystarczy GM .
Aha jeszcze rozbierałem przycisk klapy bagażnika ( ten kwadratowy w srodku) miał zaśniedziałe styki .
Poza tym autko chodzi,zamierzam dbać ale bez przesady w jakieś mega inwestycje .
Sporo rzeczy staram się robić sam ale z olejem nie będe się babrał :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Arczi1989
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 22 sie 2017, o 18:36
Auto: INSIGNIA 1,6 ST
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Rybnik

Re: Opel Insignia Kombi 2.0 130 KM sps-snipers

Post autor: Arczi1989 » 27 paź 2017, o 19:33

Gratulacje fury ;)
Swoją drogą też przy zakupie wykryłem pękniętą sprężynę, a podczas wymiany, mechanik zauważył, że druga też jest pęknięta. Słabe te sprężynki w tych ISIACH. Z zewnątrz nie było żadnej oznaki, jednak warto zejść na kanał i dobrze sprawdzić podwozie :)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”