Komis odpuściłem bo komisy są bee.
A z tych trzech sztuk wybrałem jedną,ponieważ stwierdziłem,że szkoda mi czasu i kasy na paliwo a prze zakupie i tak trzeba dołożyć a psychologicznie idzie każdego poznać czy łże jak z nut
Od tego czasu zrobiłem 6 tyś.km
CO zrobiłem ?
Psiknąłem u znajomego 4 elementy ponieważ była porysowana oraz zostało spolerowany lakier.
Wymieniłem obydwie obudowy pilota ( bo powyrywałem guziki z bagażnika).
CHwile od zakupu padł akumulator ( zwarcie na celi)
wymieniłem 2 sprężyny z tyłu ,gdyż były pęknięte ( właściciel na bank nie wiedział a serwisował w aso) .
Więc zrobiłem to sobie sam w garażu ( max 2 h roboty )
Oczywiście wymieniałem olej i wszystkie filtry.
A przy następnej wymianie ,zrobię uszczelke smoka.
Oleje i filtry ( wszystkie filtry) planuje wymieniać max co 12 tyś a olej zdecydowanie wystarczy GM .
Aha jeszcze rozbierałem przycisk klapy bagażnika ( ten kwadratowy w srodku) miał zaśniedziałe styki .
Poza tym autko chodzi,zamierzam dbać ale bez przesady w jakieś mega inwestycje .
Sporo rzeczy staram się robić sam ale z olejem nie będe się babrał

